W sypialni ale z kim?

Poruszamy tu tematy związane z organizacją idealnej przestrzeni do spania. Zbieramy informacje o dostępnych na rynku dodatkach - tekstyliach, obrazach, oświetleniu. Poruszamy ważny wątek kwiatów, które filtrują powietrze!
Awatar użytkownika
maromi
Posty: 11
Rejestracja: 31 lip 2020, 12:05

W sypialni ale z kim?

Post autor: maromi »

Słuchajcie ja w osatnim czasie zacząłem zastanawiać się czy portale z sex ogłoszeniami są faktycznie takie dobre i czy można tam poznać kogoś fajnego? I wiecie co dalej nie wiem bo wydaje mi się, że spora część profili na takich portalach jest fikcyjna.
Szukam jakiejś laski na sex i nie wychodzi mi to w sieci najlepiej, niby zakładam ogłoszenia na różnych portalach ale żadne kobiety nie chcą się zgłaszać - sam już nie wiem co robię źle i może mógłby mi ktoś pomóc?

Jestem całkiem przystojny i uwielbiam sex - tym bardziej nie rozumie dlaczego nie mogę znaleźć fajnej laski, która pozwiedza moją sypialnie razem ze mną. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
maromi
Posty: 11
Rejestracja: 31 lip 2020, 12:05

Re: W sypialni ale z kim?

Post autor: maromi »

zagląda tu ktoś?
Awatar użytkownika
maromi
Posty: 11
Rejestracja: 31 lip 2020, 12:05

Re: W sypialni ale z kim?

Post autor: maromi »

chciałbym pogadać
Awatar użytkownika
maromi
Posty: 11
Rejestracja: 31 lip 2020, 12:05

Re: W sypialni ale z kim?

Post autor: maromi »

a MOŻE znajdzie się tu jakaś pani chętna na małe co nie co?
Awatar użytkownika
maromi
Posty: 11
Rejestracja: 31 lip 2020, 12:05

Re: W sypialni ale z kim?

Post autor: maromi »

Chyba jednak będzie z tym problem?
Awatar użytkownika
maromi
Posty: 11
Rejestracja: 31 lip 2020, 12:05

Re: W sypialni ale z kim?

Post autor: maromi »

W razie czego czekam na kontakt, sex ze mną to sama przyjemność :evil: :twisted:
Awatar użytkownika
maromi
Posty: 11
Rejestracja: 31 lip 2020, 12:05

Re: W sypialni ale z kim?

Post autor: maromi »

czekam
Awatar użytkownika
maromi
Posty: 11
Rejestracja: 31 lip 2020, 12:05

Re: W sypialni ale z kim?

Post autor: maromi »

i doczekać się nie mogę
Awatar użytkownika
maromi
Posty: 11
Rejestracja: 31 lip 2020, 12:05

Re: W sypialni ale z kim?

Post autor: maromi »

panie drogie zlitujcie isę
Awatar użytkownika
maromi
Posty: 11
Rejestracja: 31 lip 2020, 12:05

Re: W sypialni ale z kim?

Post autor: maromi »

ile można czekać na jakiś odzew, jest tu jakaś pani, która ma ochotę na figielki?
Awatar użytkownika
maromi
Posty: 11
Rejestracja: 31 lip 2020, 12:05

Re: W sypialni ale z kim?

Post autor: maromi »

nic tu po mnie
pupić

Re: W sypialni ale z kim?

Post autor: pupić »

W sypialni to najważniejsze moim zdaniem jest aby w pełni się spełniać. Wiadomo, że każdy ma jakeś inne wymagania pod tym względem. To też coraz częściej szukamy pomocy poprzez różnego typu zabawek erotycznych. Szukając jakiś informacji na ten temat trafiłam na tę stronę http://zabawki-erotyczne.pl/ z której to dowiedziałam się wielu bardzo ciekawych rzeczy właśnie na temat takich zabawek
guśka

Re: W sypialni ale z kim?

Post autor: guśka »

Wiadomo, że nie zawsze mamy partnera, albo nie zawsze ma on ochotę na sex. Można bowiem zdecydować się na alternatywne rozwiązanie, a tej kwestii na pewno ten żel https://sensu.pl/bijoux-indiscrets-slow ... asturbacji może okazać się niezwykle pomocny. Mają tam również wiele innych pomocnych produktów. Można się tam naprawdę kompleksowo zaopatrzyć.
cćka

Re: W sypialni ale z kim?

Post autor: cćka »

Najlepsza storna z randkami online dla facetów https://eromeet.pl - warto zaglądnąć i umówić się na seks. nie ma nic lepszego
suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Wacław

Re: W sypialni ale z kim?

Post autor: Wacław »

Jak możesz odpocząć w domu podczas kwarantanny? ponieważ nie możesz nigdzie iść i staje się to bardzo nudne. Nie wiem nawet, co robić, dziewczyna też wyszła. Co radzisz? Chciałbym coś zobaczyć, może coś dla dorosłych. Czy ktoś korzysta z takich witryn?
Bożydar

Re: W sypialni ale z kim?

Post autor: Bożydar »

Cześć wszystkim. Jeśli tęsknisz za kwarantanną i nie masz nic do roboty, polecam odwiedzić stronę internetową dudethrill.pl . Tam na pewno znajdziesz coś dla siebie pikantnego, a dzięki tym gorącym recenzjom zrozumiesz, jak się rozweselić. Więc wszyscy tam chodzą.
ODPOWIEDZ