Sklep z wygodnymi materacami

Poruszamy tu tematy związane z organizacją idealnej przestrzeni do spania. Zbieramy informacje o dostępnych na rynku dodatkach - tekstyliach, obrazach, oświetleniu. Poruszamy ważny wątek kwiatów, które filtrują powietrze!
Awatar użytkownika
Halszka79
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2020, 17:40

Sklep z wygodnymi materacami

Post autor: Halszka79 »

Cześć! W trakcie remontu postanowiłam wymienić materac w łóżku w sypialni, bo śpi się już na nim tragicznie. Zresztą jestem też dość wymagająca w tej kwestii. Jakie polecicie mi sklepy z wygodnymi materacami?
Awatar użytkownika
Jozafat_78
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2020, 3:49

Re: Sklep z wygodnymi materacami

Post autor: Jozafat_78 »

Możesz przetestować na przykład materac kieszeniowy od alvare.pl. Ja polecam, bo na ich materacach śpi mi się doskonale. Nie budzę się w nocy, nie zapadam się, a nawet kręgosłup przestał mnie boleć ;) Fajne wykonanie w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
Amelia
Posty: 5
Rejestracja: 24 lip 2020, 3:42

Re: Sklep z wygodnymi materacami

Post autor: Amelia »

Nasza rodzinka zadowolona jest z materacy od Sembelli. Pierwszy kupowalismy w salonie z materacami w poznaniu, a drugi z pianką sensipur zamowilismy na stronie sklep.sembella.pl Troszkę obawiałam się zakupu przez Internet, ale niepotrzebnie. Materac przyjechał juz po kilku dniach i do tego dobrze zapakowany, zatem wybór należy już do kupującego, a materace tej firmy moge szczerze polecić, bo są wygodne i dobrze uszyte :-)
Marcinek
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2020, 16:39

Re: Sklep z wygodnymi materacami

Post autor: Marcinek »

Też mamy materac z Sembelli. Kupiliśmy go jakiś czas temu z niezłym upustem cenowym. Zależało nam na materacu srezynowym i rzeczywiście wybór materacy mają bardzo duży. Każdy znajdzie u nich coś dla siebie. My jak zwykle byliśmy niezdecydowani poza tym, że chcieliśmy sprężyny nie wiedzieliśmy na co jeszcze zwracać uwagę. Ale naszczesie w necie przy zakupach pomagają konsultanci, dlatego mamy materac dobrze dla nas dobrany.
Awatar użytkownika
MoniMil
Posty: 78
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:11

Re: Sklep z wygodnymi materacami

Post autor: MoniMil »

Podsyłam bloga, gdzie znajdziecie dużo ciekawych porad o tym, jak dobrać materac do swoich potrzeb: https://blog.mirjan24.pl/category/sypialnia
Awatar użytkownika
Mama Aneta
Posty: 3
Rejestracja: 14 wrz 2020, 12:21

Re: Sklep z wygodnymi materacami

Post autor: Mama Aneta »

Tak jak wyżej polecam materace z firmy sembella. Są wygodne i dobrze jakosciowo. Przerabialam różne materace z wielu firm, ale piankowy z tej firmy najbardziej mi pomógł na dolegliwości bólowe kręgosłupa.

szafy biblioteczki oszklone
Awatar użytkownika
frea
Posty: 195
Rejestracja: 12 kwie 2020, 17:50

Re: Sklep z wygodnymi materacami

Post autor: frea »

Warto uważnie rozejrzeć się za porządnym materacem, na którym będziemy spać. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://eversleep.pl/ Jest to sprawdzony sklep internetowy, który sprzedaje porządne materace w całkiem niezłych cenach.
Awatar użytkownika
buzata
Posty: 138
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:35

Re: Sklep z wygodnymi materacami

Post autor: buzata »

Gdzie kupić to jest mniej ważna kwestia, najpierw trzeba wiedzieć jaki kupić, czego szukać. Marka jest istotna i osobiście mogę polecić https://senactive.pl/products-category/ ... e-piankowe . Materace tego producenta można znaleźć w wielu sklepach, na stronie są one wyszczególnione
Łuki33

Re: Sklep z wygodnymi materacami

Post autor: Łuki33 »

z netu mam materac lateksowy hetman aqua.
Bączek

Re: Sklep z wygodnymi materacami

Post autor: Bączek »

Rozważamy z żoną zakup materaca z matą kokosowa. Chyba zdecydujemy się na model Smart Natura. Jesteśmy zwolennikami sprężyn, a ten dodatkowo ma matę kokosową i tak jak dowiadywaliśmy się bardzo higieniczny pokrowiec, co w dzisiejszym czasie pandemii jest dość istotne.
Mąż

Re: Sklep z wygodnymi materacami

Post autor: Mąż »

Polecam sklep sembella. Na ich stronie wybrałem i materac i dystrybutora, od którego kupiłem materac w bardxo atrakcyjnej cenie
Bartó

Re: Sklep z wygodnymi materacami

Post autor: Bartó »

Trzeba im też przyznać, że ich czat działa bardzo dobrze. Potrafią doradzić przy wyborze. Może nie zastąpi to wizyty w salonie ale czasy mamy specyficzne....
Mąż

Re: Sklep z wygodnymi materacami

Post autor: Mąż »

Tak, konsultantka kumata i całkiem rzeczowo odpowiadała na pytania. Tacy ludzie powinni być w każdym sklepie, wtedy zakupy byłyby bezproblemowe
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: Sklep z wygodnymi materacami

Post autor: dekorator »

W sumie samych sklepów z materacami faktycznie jest całkiem sporo, ale znając życie raczej większość z nas będzie miała problem z wyborem. Jak dla mnie doskonałym miejscem jest ranking materacy http://www.materace-ranking.pl/ gdyż wiem, że to właśnie dzięki niemu udało mi się znaleźć odpowiedni materac.
Jaś

Re: Sklep z wygodnymi materacami

Post autor: Jaś »

Sklepy sklepom nierówne. Niby mają podobny asortyment,ale ważna jest obsługa. Dlatego wolę kupować przez internet. O wszystko dopytam jeśli czegoś nie przeczytałem i czegoś nie wiem. Materac Geltex też kupowałem przez neta i rzeczywiście mogę powiedzieć, że materac zgodny jest z opisem. Dla mnie takie zakupy to czysta przyjemność i zaoszczędzony czas
Śonia

Re: Sklep z wygodnymi materacami

Post autor: Śonia »

Z mężem zrobiliśmy objazd po kilku sklepach, wypytaliśmy o wszystko, wybraliśmy najlepszy materac padło na Sembelle, a kupiliśmy przez internet. Dwa tygodnie później dostarczony do domu. Pozwoliło to nam zaoszczędzić parę stówek. Załapaliśmy się na promocję. Materac przyszedł rozłożony zapakowany w grubą folię.
perła

Re: Sklep z wygodnymi materacami

Post autor: perła »

Tesz mamy materac sembela. ostatecznie kupowaliśmy przez internet, ale mielismy okazje wyprubowac go na miejscu w sklepach stacjonarnych. spi sie nam na nim bardzo dobrze i jest bardzo wygodny. jak odlorze troche wiecej kasy, to kupimy jeszce dla dzieci materace sembela.
Gośka

Re: Sklep z wygodnymi materacami

Post autor: Gośka »

Jeśli szukasz na prawde porządnego materaca to warto zerknąć na te z sovea. Bardzo porządna jakość, nic się nie odgniata. Materace są termoelastyczne, idealnie dopasowują się do sylwetki na dają wysoki komfort snu. Ja jestem z niego bardzo zadowolona- w końcu rano wstaję bez bólu pleców.
Zosieńka

Re: Sklep z wygodnymi materacami

Post autor: Zosieńka »

Gośka pisze: ↑18 mar 2021, 10:49 Jeśli szukasz na prawde porządnego materaca to warto zerknąć na te z sovea. Bardzo porządna jakość, nic się nie odgniata. Materace są termoelastyczne, idealnie dopasowują się do sylwetki na dają wysoki komfort snu. Ja jestem z niego bardzo zadowolona- w końcu rano wstaję bez bólu pleców.
Też zamówiłam sobie z sovea. Już od pierwszej nocy poczułam różnicę, oczywiście na plus:) Śpi się super wygodnie, czuć, że plecy mają zapewnione dobre podparcie w każdej pozycji. A dodatkowo materac ma 5 lat gwarancji;)
Awatar użytkownika
pati
Posty: 153
Rejestracja: 04 lip 2019, 14:59

Re: Sklep z wygodnymi materacami

Post autor: pati »

Co jak co ale materac to zdecydowanie powinien być wygodny, solidny, przystosowany do indywidualnych potrzeb, a nawet problemów zdrowotnych. Mam tu na myśli na przykład problemy z kręgosłupem. W jysk sypialnie można bez problemu dobrać odpowiedni materac dla siebie, nawet nie tak dawno oglądałam ze swoją mamą. Taki właśnie zakup jest w planach.
Wór

Re: Sklep z wygodnymi materacami

Post autor: Wór »

Długo szukałam odpowiedniego materaca. Lata spania na rozkładanych kanapach sprawiły, że kręgosłup bolał po nocy niemiłosiernie. Dlatego, kiedy w końcu doczekałam się sypialni, to postawiłam na materac z na wysokoelastyczny materac od https://selene.pl/produkty/materace/mat ... 00,2,17868 . Dzięki temu śpi mi się teraz bardzo dobrze i nie budzę się połamana.

nadczynność tarczycy dziedziczna
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Sklep z wygodnymi materacami

Post autor: alutka90 »

Przez kilka lat spałam na rozkładanej kanapie, a potem na materacu piankowym. Powiem szczerze, że nie odczuwałam wielkiej różnicy. Zdecydowałam się na zakup materaca sprężynowego ze sklepu https://domyou.pl/209-materace i od tego momentu jestem bardziej wypoczęta. Materac jest twardy, ale przy tym elastyczny i super dopasowuje się do kształtu mojego ciała. Już po pierwszej nocy odczułam różnicę, więc z czystym sumieniem mogę polecić materace z tego sklepu.
Awatar użytkownika
ekin
Posty: 66
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:26

Re: Sklep z wygodnymi materacami

Post autor: ekin »

My kupiliśmy materac online, zdecydowaliśmy się kupić go ze sklepu internetowego Jan Materac: https://janmaterac.pl/sklep/ Wybraliśmy materac kieszeniowy Cora, który jest średniej twardości, jest bardzo wygodny, wytrzymały, antyalergiczny i rehabilitacyjny. Kupiliśmy go w dobrej cenie, jest dostępny w różnych rozmiarach, więc z łatwością możecie go dopasować do swojego łóżka :). Śpi się na nim idealnie, ja zawsze się wysypiam, polecam.
Wór

Re: Sklep z wygodnymi materacami

Post autor: Wór »

Ja mam taki z oferty https://selene.pl/produkty/materace/2-m ... zne,2,5398. Nie dość, że bardzo wygodny bo z pianki termoelastycznej i doskonale dopasowuje się do ciała, to dodatkowo zdejmowany pokrowiec. Można go prać w temperaturze 60 stopni, co pomaga w walce z roztoczami. Jak dla mnie bardzo dobry produkt.
atamarrr2

Re: Sklep z wygodnymi materacami

Post autor: atamarrr2 »

Salon Snu to miejsce, w którym trafisz na materac idealny. Z tego właśnie powodu serdecznie Cię zachęcam do sprawdzenia, czym aktualnie u siebie dysponują. Materac ALT to model, który wylądował w naszej sypialni. Służy jako dodatkowa ochrona materaca głównego, zwiększając jego żywotność. Udzielają 15 lat gwarancji, co mogłoby Cię zainteresowac. Warto mieć na uwadze, że przecież jakość materaca w pełni wpływa na jakość naszego snu i jego przebieg. Koniecznie zobacz, czym akurat dysponują - wybór posiadają niezmiernie szeroki!
ODPOWIEDZ