Płytki w sypialni?

Poruszamy tu tematy związane z organizacją idealnej przestrzeni do spania. Zbieramy informacje o dostępnych na rynku dodatkach - tekstyliach, obrazach, oświetleniu. Poruszamy ważny wątek kwiatów, które filtrują powietrze!
Awatar użytkownika
Lamora
Posty: 20
Rejestracja: 03 lip 2020, 6:00

Płytki w sypialni?

Post autor: Lamora »

Myślicie, że płytki w pomieszczeniach takich jak salon czy sypialnia są dobrym pomysłem? Wiem, że jest to najlepsza opcja, jeśli chodzi o utrzymanie czystości w mieszkaniu i dlatego przeglądając stronę https://cerdesign.pl zastanawiam się własnie nad takim rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Płytki w sypialni?

Post autor: Walkowa »

A skoro już mowa o remoncie w tum pomieszczeniu, to czy macie może jakiś ciekawy pomysł na ścianę w sypialni? Co sądzicie o tak zwanych betonowych ścianach? Ja słyszałam, że nie trzeba wykorzystywać do tego celu betonu architektonicznego - można też taki efekt uzyskać wykorzystując tynk dekoracyjny, farbę strukturalną lub też kładąc fototapetę. Jak Wam się takie betonowe ściany podobają?
dajmąd

Re: Płytki w sypialni?

Post autor: dajmąd »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://presscontent.pl/artykuly-sponsorowane/
błażena

Re: Płytki w sypialni?

Post autor: błażena »

Jeśli już zdecydujesz się na płytki w którymś z pomieszczeń to musisz także pamiętać o ich odpowiednim wykończeniu. Polecam Ci zainteresować się kątownikami. Poczytasz o nich w tym artykule: https://kb.pl/porady/katowniki-do-plyte ... any-_wp20/ .
Łucja

Re: Płytki w sypialni?

Post autor: Łucja »

Płytki są solidne i na pewno warto je mieć w swojej sypialni. Jest wiele wzorów i wiele możliwości. Zobaczcie na stronę https://plytki24.pl/opoczno jest to sklep internetowy który oferuje płytki ceramiczne. Mają szeroką gamę produktów w naprawdę dobrej atrakcyjnej cenie. Zapoznacie się z ich ofertą. Polecam.
ODPOWIEDZ