Jaki kolor ścian

Poruszamy tu tematy związane z organizacją idealnej przestrzeni do spania. Zbieramy informacje o dostępnych na rynku dodatkach - tekstyliach, obrazach, oświetleniu. Poruszamy ważny wątek kwiatów, które filtrują powietrze!
Awatar użytkownika
birdy79
Posty: 6
Rejestracja: 07 paź 2019, 15:18

Jaki kolor ścian

Post autor: birdy79 »

Cześć
Planuje remont sypialni za nie długo i zastanawiam sie nad kolorem ścian. Zupełnie białych nie chce i nie wiem jakie inne kolory będą dawały uczucie odprężenia i uspokojenia. Pomożcie! czy moze lepiej położyc tapety?
Awatar użytkownika
oins
Posty: 55
Rejestracja: 08 wrz 2020, 18:20

Re: Jaki kolor ścian

Post autor: oins »

Ja mam zgaszony jasny fiolet, ale też np. szare ściany
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Jaki kolor ścian

Post autor: Walkowa »

A czy planujecie również zawiesić jakiś ciekawe ozdoby na ścianę? Jeśli tak, to jakie? Jeśli nie możecie się zdecydować, to polecam zajrzeć na stronę internetową http://domnanowo.pl/dom-mieszkanie/oryg ... rekodziela. Znajdziecie tam bardzo fajny artykuł, który podpowie Wam, jakie dekoracje ścienne sa obecnie na topie :) Ja szczerze mówiąc najchętniej zdecydowałabym się na jakąś fajną fototapetę ;)
kaśka2778

Re: Jaki kolor ścian

Post autor: kaśka2778 »

birdy79 pisze: ↑14 lis 2019, 18:16 Cześć
Planuje remont sypialni za nie długo i zastanawiam sie nad kolorem ścian. Zupełnie białych nie chce i nie wiem jakie inne kolory będą dawały uczucie odprężenia i uspokojenia. Pomożcie! czy moze lepiej położyc tapety?
Lepiej tapety :)
-
Agencja eventowa
iśka.kot4588

Re: Jaki kolor ścian

Post autor: iśka.kot4588 »

birdy79 pisze: ↑14 lis 2019, 18:16 Cześć
Planuje remont sypialni za nie długo i zastanawiam sie nad kolorem ścian. Zupełnie białych nie chce i nie wiem jakie inne kolory będą dawały uczucie odprężenia i uspokojenia. Pomożcie! czy moze lepiej położyc tapety?
Kolor ścian - zielony, polecam. :)
-
tani catering dietetyczny Sosnowiec
Awatar użytkownika
tomek2
Posty: 94
Rejestracja: 29 kwie 2019, 22:19

Re: Jaki kolor ścian

Post autor: tomek2 »

birdy79 pisze: ↑14 lis 2019, 18:16 Cześć
Planuje remont sypialni za nie długo i zastanawiam sie nad kolorem ścian. Zupełnie białych nie chce i nie wiem jakie inne kolory będą dawały uczucie odprężenia i uspokojenia. Pomożcie! czy moze lepiej położyc tapety?
A może jakaś tapeta w ciekawym wzorze? Możesz spróbować przez stronę https://www.camero.pl/meble/london-artlublin/ Podajesz parametry zlecenia i projekt tapety przygotowują graficy.
ODPOWIEDZ