Zabudowa świateł / listwy led

Jak urządzić w sposób praktyczny i przytulny pokój dzienny, w jakim nie będzie panował chaos? Zbieramy pomysły, dzielimy się inspiracjami.
Awatar użytkownika
moso
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2020, 12:07

Zabudowa świateł / listwy led

Post autor: moso »

Z czego robiliście u siebie zabudowę do listwy ledowej przy takim wnękowym oświetleniu dodatkowym? Chcemy zrobić sobie takie w salonie i sypialni. myślałem o takich gotowych zabudowach, które się podobno zamawia na wymiar https://flexgips.com/ - orientujecie się czy to dobra sprawa? czy lepiej samodzielnie wykonać?
Awatar użytkownika
koral
Posty: 346
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:36

Re: Zabudowa świateł / listwy led

Post autor: koral »

Dobre i profesjonalnie zamontowane oświetlenie będzie z pewnością służyło przez lata. Jeśli decydujcie się na na samodzielni montaż, to na pewno tutaj https://www.shemeck.pl/artykuly/38_IP65 ... nacza.html warto sobie zerknąć i poczytać co oznacza IP65, IP67, które widnienie na zasilaczu. Taka wiedza naprawę może okazać się niezwykle przydatna.
Awatar użytkownika
CharlesUpsek
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2020, 21:17
Lokalizacja: Colombia
Kontakt:

Zabudowa świateł / listwy led

Post autor: CharlesUpsek »

Listwy oświetleniowe sufitowe są naprawdę bardzo efektowne, niezwykle mi się podoba taki efekt. Jak to jest zrobione? Cała listwa świeci, czy sa za tym ledy schowane? Jak to wymienić/naprawić w razie awarii?
tadalafil 5mg
kaśka1988

Re: Zabudowa świateł / listwy led

Post autor: kaśka1988 »

Wiele ciekawych propozycji na pewno znajdziesz na https://optoplast.pl/80-listwy-led My tam ostatnio kupiliśmy listwy LED 12V, ale najlepiej, żebyś temat skonsultował z elektrykiem. Samodzielny zakup listwy led może być kłopotliwy, jeśli się nie zna dobrze parametrów świetlnych.
ODPOWIEDZ