Stół loftowy - wybór

Jak urządzić w sposób praktyczny i przytulny pokój dzienny, w jakim nie będzie panował chaos? Zbieramy pomysły, dzielimy się inspiracjami.
Awatar użytkownika
SebastianMM
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:10

Stół loftowy - wybór

Post autor: SebastianMM »

Cześć,
Gdzie szukać i czy macie może dla mnie jakieś ciekawe propozycje jeśli chodzi o stół loftowy do mieszkania? Szukam wyjątkowych propozycji w rozsądnych cenach, pomożecie? Od razu z góry dziękuję!
Awatar użytkownika
DamianOs
Posty: 68
Rejestracja: 22 maja 2019, 9:46

Re: Stół loftowy - wybór

Post autor: DamianOs »

W takim razie od razu podrzucam Ci do sprawdzenia sklep meblowy https://reqube.pl/ w którym bez problemów znajdziecie szereg propozycji jeśli chodzi o nowoczesne i dobrze wykonane stoły loftowe, które pozytywnie zaskakują jakością wykończenia, doborem materiałów i naprawdę fajnym zakresem cenowym. Myślę, że u nich akurat znajdziesz to czego szukasz :)
Awatar użytkownika
Dominikaa90
Posty: 31
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:23

Re: Stół loftowy - wybór

Post autor: Dominikaa90 »

Słyszałam o tym sklepie, natomiast jeszcze nie zaglądałam. Mam nadzieję, że uda mi się kupić w końcu kilka ciekawych elementów wystroju w stylu industrialnym który uwielbiam i chciałabym praktycznie całe swoje mieszkanie w takim wydaniu urządzić.
Awatar użytkownika
SebastianMM
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:10

Re: Stół loftowy - wybór

Post autor: SebastianMM »

O proszę już mam pierwsze wskazówki, na pewno wezmę pod uwagę. Mam nadzieję, że zakupy będą udane i tematu nie zamykam bo czekam jeszcze na kolejne wskazówki i ciekawe propozycje z waszego doświadczenia.
Awatar użytkownika
EmiliaLin
Posty: 35
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:13

Re: Stół loftowy - wybór

Post autor: EmiliaLin »

Też jestem za, tym bardziej że naprawdę w Reqube stawiają na jakość, nowoczesny styl i porządne wykonanie. W naszym przypadku wybór to https://reqube.pl/pl/p/Nowoczesny-stol- ... Brunico/89 wygląda bardzo dobrze, cena także w porządku. No i dostawa zrealizowana terminowo :)
ODPOWIEDZ