Dekoracje Wnętrz

Jak urządzić w sposób praktyczny i przytulny pokój dzienny, w jakim nie będzie panował chaos? Zbieramy pomysły, dzielimy się inspiracjami.
SabinaM

Dekoracje Wnętrz

Post autor: SabinaM »

Witam wszystkich, Co sądzicie o dekoracjach wnętrz typu Figurki, Rzeźby, Wazony?

Jeśli chodzi urządzanie domu to ja lubię styl nowoczesny lub minimalistyczny. W urządzaniu cenię sobie taki szczegóły jak dekoracje. Bardzo podobają mi się rzeźby ozdobne lub stylowe figurki dekoracyjne. Chciałam się tutaj podzielić moim ostatnim odkryciem stylowych dekoracyjnych figurek:

https://estilohome.pl/produkty/figurki-dekoracyjne/

Nie spotkałam takich dekoracji nigdzie wcześniej, a lubię mieć coś oryginalnego w domu. Napiszcie co sądzicie, może macie swoje typy? Chciałam od nich kupić wazon Sevilla i figurkę para. Czy Wam również podoba się taka dekoracja? Napiszcie. Pozdrawiam! :) :) :)
Mikołaj

Re: Dekoracje Wnętrz

Post autor: Mikołaj »

Dokładnie jestem takiego samego zdania. W dzisiejszych czasach mamy bardzo duże możliwości jeżeli chodzi o dekoracje wnętrza naszego domu. Pytanie jakie trzeba sobie zadać: to ile chcemy przeznaczyć na ten cel? Nie zawsze wybieranie drogich produktów przecież da nam oczekiwany rezultat. A bardzo często możemy znaleźć tanie zamienniki, nie odbiegające zbytnio jakością. W pierwszej kolejności trzeba zacząć od takich pomieszczeń jak salon. Jedną z ciekawszych propozycji będzie poduszka dekoracyjna - https://artyferia.pl/katalog/dom-materialowe-poduszki wykonana ręcznie z wysokiej jakości materiałów. Ważne jest by nie skupić się tylko na samym wzornictwie ale też dopasować rozmiar samej poduszki do kanapy czy sofy. Dbanie o takie drobne szczegóły z pewnością da nam świetny rezultat.
ODPOWIEDZ