Ślubne zaproszenia

Awatar użytkownika
LadyD
Posty: 267
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:51

Ślubne zaproszenia

Post autor: LadyD »

Wydaje się, ze zaproszenia ślubne to takie niby nic a jednak warto przywiązać do nich jakąś uwagę. Widziałam, ze tutaj https://www.extrema.com.pl/6,zaproszenia-slubne.html mają bardzo łądne ślubne zaproszenia.Jestem na etapie wyboru odpowiednich zaproszeń i cały czas się zastanawiam czy wybrać jakiś jeden motyw przewodni, który będzie się powtarzał przez cały ślub czy coś nie pasujące totalnie do reszty.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Ślubne zaproszenia

Post autor: Walkowa »

Mi ostatnio bardzo się spodobało zaproszenie ślubne w sklepie internetowym Happenings.pl. Ogólnie rzecz biorąc mają tam bardzo duży wybór takich zaproszeń, więc całkiem możliwe, że znajdziecie coś, co również i Wam się spodoba ;) Polecam więc się tam rozejrzeć :)
małwa

Re: Ślubne zaproszenia

Post autor: małwa »

Nie znam się na tym wszystkim, a na pewno niedługo będę się musiała poznać, bo przed nami samo wesele. Co prawda wiem też, że na przykład podziękowania dla rodziców są ładnym akcentem, ale nie wiem, czy namówię na nie rodziców. Oni sami są bardzo skromni i nie lubią, jak się ich tak zaskakuje.
Miśka1015

Re: Ślubne zaproszenia

Post autor: Miśka1015 »

Jeśli chodzi o zaproszenia ślubne i dodatki ś warto odwiedzić stronę www.stronawesela.pl. Mają naprawdę ciekawe i pięne propozycje, które wpasują się w każdy gust. Są zaproszenia z żartem, z motywem przewodnim mapy, gór, lasu, motyw regionalny również tam widziałam także polecam, mnie osobiście urzekły zaproszenia ślubne z motywem rustykalnym https://stronawesela.pl/zaproszenia-slu ... pring-love
ODPOWIEDZ