Dodatkowa Szkoła

Awatar użytkownika
LadyD
Posty: 267
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:51

Dodatkowa Szkoła

Post autor: LadyD »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
Awatar użytkownika
fiesta
Posty: 114
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:35

Re: Dodatkowa Szkoła

Post autor: fiesta »

Wybór szkoły na każdym etapie edukacji jest bardzo istotny. Dlatego polecam poczytać o takim rozwiązaniu jak Szkoła Europejska: https://szkolaeuropejska.pl/. Daje naprawdę wiele możliwości, chociażby możliwość zdawania międzynarodowej matury.
Awatar użytkownika
renuwa
Posty: 33
Rejestracja: 25 cze 2019, 9:26

Re: Dodatkowa Szkoła

Post autor: renuwa »

fiesta zgadzam się w 100 %!. Ja zaczęłam myśleć o edukacji moich dzieci już na poziomie podstawówki. Cieszę się, ze miałam możliwości by zapisać je do prywatnej szkoły Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Warszawie https://gladka.tevizja.pl/oferta-i-oplaty,k244.html. Jestem spokojna o ich wykształcenie, widzę jak nauczyciele bardzo angażują się w swoją pracę. Poziom nauki naprawdę na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
czarov
Posty: 230
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:40

Re: Dodatkowa Szkoła

Post autor: czarov »

Po liceum byłem w szkole https://www.proedukacja.edu.pl/sosnowiec.html na 2letnim kursie, ktory przydal mi sie w zyciu. Dzieki wiedzy tam zdobytej latwiej bylo mi zdobyc dobre stanowisko w firmie w ktorej teraz pracuje takze samorozwoj polecam kazdemu i ciesze sie ze ambitnych ludzi przybywa!
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 89
Rejestracja: 09 mar 2019, 11:48

Re: Dodatkowa Szkoła

Post autor: kasiunia »

Wszyscy, którzy mają dzieci a jest nas tu chyba większość wiemy jak istotna kwestią jest bezpieczeństwo dzieci w drodze do i ze szkoły. Zresztą w ogóle dzieci poruszając się po naszych miastach i miasteczkach narażone są na wiele niebezpieczeństw. Warto przy tej okazji ,szczególnie w okresie jesienno zimowym zadbać o odblaski dla dzieci , które w znaczący sposób poprawiają bezpieczeństwo dzieci.Lepiej zapobiegać różnym nieprzyjemnym sytuacjom jakie mogą zdarzyć się na drodze.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Dodatkowa Szkoła

Post autor: Walkowa »

Moim zdaniem, jeśli chodzi o dodatkową edukację, to na pewno warto jest się zapisać na jakiś kurs języka obcego, niekoniecznie angielskiego. Ja na przykład zapisałam się na język włoski w Centrum Edukacji Profi Lingua, którego ofertę znalazłam na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/krakow. Jest to bardzo przyjemny język, więc ani trochę tej decyzji nie żałuję ;)
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 110
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:01

Re: Dodatkowa Szkoła

Post autor: pukla123 »

Walkowa pisze: ↑29 lis 2019, 14:19 Moim zdaniem, jeśli chodzi o dodatkową edukację, to na pewno warto jest się zapisać na jakiś kurs języka obcego, niekoniecznie angielskiego. Ja na przykład zapisałam się na język włoski w Centrum Edukacji Profi Lingua, którego ofertę znalazłam na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/krakow. Jest to bardzo przyjemny język, więc ani trochę tej decyzji nie żałuję ;)
Szkolenia są bardzo ważne. Trzeba się rozwijać i inwestować w siebie. Sama niedawno odbyłam f gazy szkolenie i jestem bardzo zadowolona z nowozdobytej wiedzy jak i certyfikatu.
Awatar użytkownika
bester30
Posty: 7
Rejestracja: 12 mar 2020, 14:41

Re: Dodatkowa Szkoła

Post autor: bester30 »

Mojej znajomej córka poszła do szkoły policealnej http://www.szkolamedyczna.com.pl/ żeby otrzymać zawód jakim jest specjalista dietetyk. Dużo ćwiczy na siłowni, zdrowo się odżywia oraz ogólnie interesuje sie takim tematem więc poszła do tej szkoly i sadzę, ze to bardzo dobry wybor. W przyszlosci moze niezle zarabiac :)
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 66
Rejestracja: 17 sie 2019, 0:10

Re: Dodatkowa Szkoła

Post autor: Lena »

LadyD, faktycznie za dynamiką zmian w sektorze zatrudnień nadążyć ciężko. Dlatego sądzę, że dodatkowe wykształcenie zawsze warto zdobyć, przy czym najlepiej wybrać jakiś uniwersalny, zawsze przydatny kierunek, np. biznesowy. Może studia MBA? Ze strony jednej z warszawskich uczelni https://studia-mba.pl/ dowiedziałam się, że dają całkiem niezłe perspektywy. Absolwenci mogą ubiegać się o pracę w wielu branżach. Również w firmach działających na skalę międzynarodową.
Awatar użytkownika
mart22
Posty: 251
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:21

Re: Dodatkowa Szkoła

Post autor: mart22 »

A co z nauką w normalnej szkole? Jeśli Twoje dziecko lubi się uczyć, warto to wykorzystać! Zachęć go do utrwalania wiedzy, co pozwoli mu na to, aby osiągnąć konkretny sukces. Polecam zatem https://www.dlaucznia.pl/ czyli stronę w której dziecko w wieku szkolnym znajdzie coś dla siebie. To miejsce do powtórzeń, utrwalania czy zdobywania konkretnej wiedzy.
Awatar użytkownika
frea
Posty: 195
Rejestracja: 12 kwie 2020, 17:50

Re: Dodatkowa Szkoła

Post autor: frea »

Warto rozejrzeć się za szkołą, która potrafi zapewnić naszemu dziecku jak najlepsze warunki. Mój syn ma problemy ze słuchem. Dlatego zdecydowałam się na http://instytut-gluchoniemych.waw.pl/ Jest to bardzo dobra szkoła dla głuchoniemych, która znajduje się w Warszawie.
Awatar użytkownika
Kasiula3313
Posty: 76
Rejestracja: 16 sty 2020, 13:35

Re: Dodatkowa Szkoła

Post autor: Kasiula3313 »

A co sądzicie o dodatkowych studiach? Interesują mnie studia produkcja telewizyjna warszawa https://wwsh.edu.pl/specjalnosci/produk ... rezyseria/ , ale już studiuję dziennie. Myślę czy nie iść zaocznie na drugie. Myślicie, że dam radę czy to jednak za dużo na raz? Można chyba tak, prawda?
Awatar użytkownika
archie
Posty: 73
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:42

Re: Dodatkowa Szkoła

Post autor: archie »

Problem z dodatkowymi zajęciami dla mojej córki występuje od dawna, ale ona sama nie wie, co chce robić. Dlatego ja nie mogę nic jej wybrać, a narzucanie? Nie, to nie wchodzi w grę. Dlatego też na razie skupiam się na rekrutacji do szkoły średniej https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-b ... rekrutacja . Z tym też jest trochę zachodu.
Awatar użytkownika
diademe
Posty: 380
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:40

Re: Dodatkowa Szkoła

Post autor: diademe »

Moja córka również idzie do szkoły z internatem, szukam dla niej aktualnie książek na tej stronie https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era Dzięki ofercie tej ksiegarni internetowej można sporo zaoszczędzić. Podręczniki sa obowiązkowe ale nie trzeba przepłacać.
grażka

Re: Dodatkowa Szkoła

Post autor: grażka »

Zdecydowanie mogę Wam polecić akurat Te Vizję. Szkoła podstawowa to teraz nie tylko kilka lat i wybór następnej szkoły. Szkoła podstawowa to 8 lat nauki i to zazwyczaj w jednej szkole, a później już szkoły, które mają związek ze studiami oraz zawodem. Podoba mi się poziom nauczania języka angielskiego w tej szkole.
Awatar użytkownika
mart22
Posty: 251
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:21

Re: Dodatkowa Szkoła

Post autor: mart22 »

Ważne jest aby Twoje dziecko podchodziło do lekcji z zaangażowaniem i rozwojem. Ważne aby Twoje dziecko miało najlepsze przygotowanie w tym aspekcie. Zeszyty to podstawa. Jeśli chodzi o ich zakup i uzupełnienie w ciągu roku, serdecznie polecam https://papierowo.pl/zeszyty_szkolne gdzie znajdziesz wszystko co niezbędne w tym temacie.
ewiś0302

Re: Dodatkowa Szkoła

Post autor: ewiś0302 »

Moją dodatkową szkołą za jakiś czas będzie szkoła https://www.formatstudio.com.pl/ . Jest to szkoła rysunku i bardzo chętnie dowiem się czegoś więcej i poznam nowe możliwości, aby szkolić swoją technikę. Śmiało możecie sprawdzić sobie dostępną ofertę, a na pewno będziecie będziecie bardzo zadowoleni.
Awatar użytkownika
kamilaurbanska
Posty: 49
Rejestracja: 08 wrz 2020, 8:23

Re: Dodatkowa Szkoła

Post autor: kamilaurbanska »

Niektóre prywatne szkoły podstawowe oferują w ramach dodatkowych zajęć współpracę z jakaś inną, dodatkową szkołą, gdzie można sobie spokojnie znaleźć inne zajęcie lub zorganizować dodatkowo czas. Wszystko jest kwestią wyboru i odpowiedniego zaangażowania. Każdy, kto, choć troszkę czasu porównywał różne oferty to wie, że na własnych doświadczeniach trzeba wszystko dokładnie sprawdzić.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Dodatkowa Szkoła

Post autor: monka »

Dodatkowe zajęcia mogą sprawić, że dziecko będzie musiało wziąć ze sobą więcej rzeczy do plecaka, dlatego warto zainwestować w plecak na kółkach dla chłopca i wtedy na pewno będzie dziecku wygodniej. Przemyślcie sobie te kwestie i na pewno wybierzcie coś odpowiedniego. Polecam szukać rozwiązań.
Ośka

Re: Dodatkowa Szkoła

Post autor: Ośka »

Jeśli nie dodatkowa szkoła to może kurs? Bardzo dobrym kurem jest kurs online języka angielskiego https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/ na tym kursie nauczyć się można mówić w języku angielskim a przy komunikacji jest to najważniejsze. Nie jeden pracodawca patrzy na to czy umiesz język angielski i na jakim poziomie umiesz się komunikować.
Awatar użytkownika
mart22
Posty: 251
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:21

Re: Dodatkowa Szkoła

Post autor: mart22 »

Jeśli chodzi o szkołę to warto jest wybrać także ubezpieczenie szkolne dla swojego dziecka. Ubezpieczenie tego typu jest to pakiet ochronny dla dziecka, zabezpieczający je zarówno podczas czasu spędzanego w szkole, jak i poza nią. Obejmuje on zdarzenia, które wydarzyły się podczas pobytu w szkole a także na zewnątrz. Wiele informacji na ten temat znajdziesz tutaj ubezpieczenie szkolne
Fanka

Re: Dodatkowa Szkoła

Post autor: Fanka »

Marzysz o karierze w administracji? W Bielsko-Białej, na https://wseh.pl/ znajdziesz kierunek, jakim jest administracja Bielsko- Biała. Wybór odpowiedniego kierunku otworzy przed Tobą drzwi do sektora publicznego i prywatnego. Zdobądź solidne wykształcenie i przekształć je w sukces zawodowy
ODPOWIEDZ