wystawienie faktur

andżelika

wystawienie faktur

Post autor: andżelika »

Dzień dobry. Jakiś czas temu zaczęłam używać świetnego programu jakim jest https://morganizerfinansow.pl/ . Jest on bardzo dobrym ułatwieniem jeżeli chodzi o wystawianie faktur jak i szybsze przekazywanie dokumentów do swojej księgowej. Dla mnie okazał się strzałem w 10.
aldonaczekała

Re: wystawienie faktur

Post autor: aldonaczekała »

ja w mojej firmie wykorzystuje darmowy program do faktur online ktory pomogl mi bardzo usprawnic i zautomatyzowac proces ksiegowania i zarzadzania firma. dodatkowo zaoszczedza koszty - teraz moge faktury wystawiac zdalnie i nie ma potrzeby jechac do firmy
gracjana

Re: wystawienie faktur

Post autor: gracjana »

Z Intaxo fakturowanie online za darmo jest możliwe... Warto się zastanowić nad tym oprogramowaniem, ponieważ daje on wiele możliwości, jest prosty w obsłudze i nawet daje możliwość wystawienia faktur w zagranicznej walucie. Podoba mi się fakt, że jest tak zautomatyzowany.
nadiaa

Re: wystawienie faktur

Post autor: nadiaa »

A czytaliście może artykuł https://optimax.biz.pl/obowiazkowa-e-fa ... od-2024-r/ ? Jak nie to warto to nadrobić, ponieważ tam piszą na temat tego - jakie zmiany nadchodzą w najbliższym czasie w fakturowaniu? Czego można się spodziewać? Co te zmiany będą oznaczać? Co dadzą?

bongo grawitacyjne
ODPOWIEDZ