wyburzenia

Awatar użytkownika
anton
Posty: 185
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:01

wyburzenia

Post autor: anton »

szukam wyburzeniowej firmy z Łodzi, polecicie kogoś?
hiczungł

Re: wyburzenia

Post autor: hiczungł »

Od dawna wychodzę z założenia, że wyburzenia powinni zrealizować fachowcy - sprawnie i na czas. Stąd pomysł o zgłoszeniu się do http://www.wlodekdrozdz.com/ . Zrealizowanie tego typu usług nie było dla nich żadnym kłopotem.
mójak

Re: wyburzenia

Post autor: mójak »

Wyburzenia zdecydowanie musieli zrealizować fachowcy. To właśnie z tej okazji postanowiliśmy o zgłoszeniu się do http://el-kop.pl/oferta/ . To ta grupa profesjonalistów odpowiada za prędkie wykonanie wyburzenia, dzięki któremu działka była pusta i mogliśmy przejść do budowy.
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 279
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Re: wyburzenia

Post autor: karin33 »

Do wyburzania budynków najlepiej wybrać firmę, która ma doświadczenie w tej kwestii i przygotuje najpierw wszystkie niezbędne dokumenty, a później wyburzy budynek. Czytałam, że ta firmo kompleksowo podchodzi do sprawy http://pg-wyburzenia.pl/wyburzanie-budy ... wiaduktow/ . Po rozbiórce zajmuje się również odpadami, które są składowane w sposób ekologiczny, niezagrażający środowisku.
hiczungł

Re: wyburzenia

Post autor: hiczungł »

Realizację wyburzeń wolałem powierzyć specjalistom. Właśnie z tego powodu zgłosiłem się do https://www.kraz.com.pl/oferta , dla których wykonanie takich zadań nie stanowiło kłopotu. W końcu specjalizują się w wyburzeniach i pracach ziemnych, na najwyższym poziomie!
Łukasz

Re: wyburzenia

Post autor: Łukasz »

Ja korzystałem na jesieni z pomocy firmy http://emetal.pl/oferta z Warszawy, która szybko i sprawnie rozprawiła się, że starym budynkiem na zakupionej działce. Okazało się, że na budynku jest sporo azbestu i okazało się, że firma tez zajmuję się takimi usuwaniami.
hiczungł

Re: wyburzenia

Post autor: hiczungł »

U nas z kolei pojawiła się potrzeba wyburzenia budynku. Specjalnie w tym celu odezwaliśmy się do https://www.catmazury.com.pl/roboty-ziemne , specjalizujących się w podobnych zadaniach. Wykonali kawał dobrej roboty a do tego całkowicie sprostali moim wymogom. Perfekcyjna inwestycja!
remek_kiś

Re: wyburzenia

Post autor: remek_kiś »

Jeśli chodzi o wyburzenia, to dla mniej najlepszą firmą jest https://www.jemar-pisarzowice.pl/oferta.html - profesjonalna ekipa, zawsze robią na czas, mają specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu możecie być pewni, że praca zostanie wykonana w pełni rzetelnie. Korzystałem z ich usług jakieś pół roku temu przy wyburzaniu domu przed budową nowego :) Polecam!
kamóflarz

Re: wyburzenia

Post autor: kamóflarz »

To było oczywiste, że usługę tego typu nalezy powierzyć doświadczonym specjalistom. Przed budowa nowego budynku, nalezalo zrealizowac sprawne wyburzenie. Pomocy na tym polu udzielili https://rozbiorkinadobnik.pl/oferta/rozbiorki , wykonujac faktycznie sprawna i profesjonalna robote. A efekt koncowy w zupelnosci sprostal moim wymaganiom. Calu budynek zostal rozebrany calkowicie zgodnie z oczekiwaniami, pozbyli sie rowniez pozostalego gruzu - to w koncu wydawalo sie nie lada wyzwaniem. Ale ten problem juz za nami!
bórek

Re: wyburzenia

Post autor: bórek »

Samo wyburzenie budynku najrozsądniej było powierzyć zewnętrznej firmie. Na te okazję odezwałem się do ARTIMEX dla których wykonanie tego zadania było dziecinnie proste. Efekt finalny jest taki, iż z działki raz na zawsze zniknął stary budynek a my mogliśmy przejść do dalszego etapu, czyli stawiania nowego budynku. Przy pomocy kruszarki do betonu pozbyli się większości z pozostałych elementów starego budynku, co było równie istotne w tym wypadku. Problem tego typu, jak widac, można rozwiązać za pstryknięciem palca!
ODPOWIEDZ