Szybka sprzedaż samochodu

Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Szybka sprzedaż samochodu

Post autor: Walkowa »

Witajcie,
jaki jest Waszym zdaniem najlepszy sposób na szybką sprzedaż samochodu? Ja widziałam ostatnio na stronie internetowej https://skup-aut-gdynia.eu/wejherowo/, że ten skup samochodów Wejherowo oferuje właśnie bardzo szybką wycenę i możliwość szybkiej transakcji. Jak sądzicie, ile tak dokładniej taka wycena może potrwać? Czy da się to załatwić w jeden dzień?
Awatar użytkownika
bob
Posty: 105
Rejestracja: 09 sty 2019, 23:23

Re: Szybka sprzedaż samochodu

Post autor: bob »

W sumie w każdym mieście jest taki skup samochodów, o to nie musisz się martwić. W Poznaniu też jeden działa, oto on https://skupautpoznan.pl/ . Na pewno jest więcej ich, ale ten jeden ma dobre ceny i zawsze skupuje po korzyści klienta. Ogólnie sami tam kiedyś pytaliśmy o Lagunę II, ale w końcu została w rodzinie.
Awatar użytkownika
Anus83
Posty: 142
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:05

Re: Szybka sprzedaż samochodu

Post autor: Anus83 »

Gdybyście chcieli profesjonalnie i konkretnie wycenić swoje auto, to polecam zgłosić się tutaj https://www.experto-robertadamczyk.pl/. Fachowo wykonają ocenę stanu technicznego pojazdu i dokładnie określą jego wartość. Uczciwi i konkretni. Warto skorzystać.
radość

Re: Szybka sprzedaż samochodu

Post autor: radość »

Na pewno dobrym pomysłem jest wystawienie samochodu w Auto Placu. To nowy serwis ogłoszeniowy, który jako jedyny jest 3-języczny, do tego pozwala negocjować cenę, a też wiele ofert ma wystawiony numer VIN, dzięki czemu możemy sprawdzić historie samochodów. Ja to też widziałam, że dealerzy i skupy się tam wystawiają. Oto jest przykład: https://vwrybnik.autoplac.pl/ .
Awatar użytkownika
anton
Posty: 185
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:01

Re: Szybka sprzedaż samochodu

Post autor: anton »

Co do sprzedaży samochodu to sprawdzi wam się Top24-skup http://top24-skup.pl działający na terenie całego województwa lubelskiego i mazowieckiego. Szybka wycena, szybka transakcja, dobra cena, zdecydowanie warto mieć na nich namiar.
Awatar użytkownika
koral
Posty: 346
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:36

Re: Szybka sprzedaż samochodu

Post autor: koral »

Różnego typu samochody używane znajdziecie na portalu Pokato. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Każdego dnia pojawiają się tam nowe propozycje. Można tam z powodzeniem znaleźć auto swoich marzeń. Rozejrzyjcie się tam.
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: Szybka sprzedaż samochodu

Post autor: dekorator »

Sama sprzedaż samochodu jest niezwykle ważna i moim zdaniem warto jest co nieco na ten temat wiedzieć. Muszę przyznać, że jak dla mnie również istotnym jest to co napisano na stronie https://kioskpolis.pl/podatek-od-kupna- ... /#kotwica2 czyli kwestie podatków przy kupnie samochodu.
Awatar użytkownika
kostka9
Posty: 161
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:36

Re: Szybka sprzedaż samochodu

Post autor: kostka9 »

Mi również zależało na szybkiej sprzedaży samochodu, tym bardziej że już miałam wstępnie wszystko dograne w salonie Porsche Centrum Sopot. Z wyborem modelu nie miałam problemu, plan finansowania korzystny dla mnie, od razu dobrałam sobie pakiet ubezpieczeń. Wszystko w jednym miejscu, dla mnie idealnie. A wcześniejszy samochód sprzedany, kolega kolegi z pracy kupił.
ODPOWIEDZ