Stomatolog- Warszawa?

Głównik

Stomatolog- Warszawa?

Post autor: Głównik »

Hej, polećcie proszę jakiegoś dobrego warszawskiego stomatologa. Dopiero niedawno zamieszkałem w stolicy i jeszcze nie rozeznałem tematu, a muszę iść szybko na wizytę, ponieważ wyleciała mi z zęba plomba :( Gdzie ogarnęliby mi to szybko i niedrogo. podpowiecie? Będę wdzięczny za info :)
Władek_T

Re: Stomatolog- Warszawa?

Post autor: Władek_T »

Myślę, że warto, abyś zaglądnął sobie na stronę tego warszawskiego stomatologa. Robił piaskowanie zębów mojemu kuzynowi jakoś pół roku temu i kuzyn jest naprawdę mega zadowolony z efektów. A przyznam, że jest to osoba, która zawsze miała dużą awersję do stomatologów.
miłymiś

Re: Stomatolog- Warszawa?

Post autor: miłymiś »

Prowadząc gabinet, wyposażenie możemy wygodnie zamawiać w sieci. Narzędzia dentystyczne, materiały jednorazowe a nawet wypełnienia https://sklep.marrodent.pl/stomatologia ... asowe.html kupimy w Marrodent, stomatolodzy lubią ten sklep, doceniają go właśnie za kompleksowość i brak problemów z dostępnością towaru.

l-glutathione
Awatar użytkownika
klamka
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:31

Re: Stomatolog- Warszawa?

Post autor: klamka »

Rozumiem, że masz pewne obawy dotyczące bolesności leczenia kanałowego. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, warto zajrzeć tutaj: https://zs-drezdenko.org.pl/leczenie-ka ... y-terapii/. Tam znajdziesz interesujący artykuł na temat endodoncji. Jeśli ktoś ma doświadczenie w tym temacie, z pewnością warto podzielić się swoją opinią.
epikur

Re: Stomatolog- Warszawa?

Post autor: epikur »

Zastanawiam się nad tym, czy protezy zębowe będą dla mnie odpowiednie. Jeśli sami szukacie odpowiedniego lekarza, to mogę wam podesłać to centrum medyczne - Enel-Med. Moja znajoma korzystała z ich oferty i była bardzo zadowolona z usług. Może komuś z was przyda się ten link.
laik

Re: Stomatolog- Warszawa?

Post autor: laik »

Inwestycja w prywatną opiekę medyczną to także możliwość korzystania z najnowszych osiągnięć medycyny, w tym terapii eksperymentalnych i innowacyjnych leków. Strona https://zdrowie.pzu.pl/ umożliwia pacjentom zapoznanie się z ofertami, które obejmują dostęp do zaawansowanych opcji leczenia, niedostępnych w standardowej opiece zdrowotnej.
ODPOWIEDZ