Przystawka smart tv do starszego telewizora

Kazoń

Przystawka smart tv do starszego telewizora

Post autor: Kazoń »

Hej!
Mam starszy telewizor w przypadku którego jest problem z przeglądaniem internetu, ale przede wszystkim oglądania ulubionych filmów i seriali na Netflixie. Słyszałem, że są takie rozwiązania jak przystawka smart tv do takiego sprzętu. Korzystaliście może z takiego rozwiązania i przede wszystkim jak to dokładnie działa bo nie wiem czy warto kupić czy może jednak trzeba będzie wymienić telewizor. Z góry dzięki!
Kroś

Re: Przystawka smart tv do starszego telewizora

Post autor: Kroś »

Ja musze przyznać, że naprawdę fajnie się sprawdzają takie rozwiązania, jak przystawka smart tv ponieważ jest to sposób, żeby to zmienić bez konieczności ponoszenia dużych kosztów, w tym kupowania nowego odbiornika. Sam nawet nie wiedziałem kiedyś, że takie rozwiązania istnieją. A co jeszcze ważniejsze naprawdę świetnie działają. Mam nadzieję, że pozytywnie się przekonacie i jednak będzie działał skutecznie bo takie rozwiązania też nie są jakieś bardzo drogie :)
Sokół

Re: Przystawka smart tv do starszego telewizora

Post autor: Sokół »

Mało kto o takim rozwiązaniu słyszał i muszę przyznać, że jednak działa takie urządzenie jak przystawka smart tv bardzo fajnie. No i nie musiałem kupować nowego telewizora za kilka tysięcy. No i będziecie mogli oglądać na telewizorze rzeczy na YouTubie lub korzystać z serwisów streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Na czym mi szczególnie zależało bo jednak głównie z nich korzystam po pracy.
ODPOWIEDZ