Peruka do zdjęć na Instagrama?

mamuśka17

Peruka do zdjęć na Instagrama?

Post autor: mamuśka17 »

Od jakiegoś czasu prowadzę IG i robię różne zdjęcia, na których chce wyglądać dobrze. W związku z tym zależy mi na ładnych włosach, których niestety nie posiadam. I pomyślałam o peruce. Na https://www.perukinaturalne.pl/webpage/ ... iwice.html jest dostępny adres jednego z salonów, gdzie takie nowe włosy można kupić. Jednak czy możecie podpowiedzieć jakie wybrać, by na tych zdjęciach wyglądały dobrze?
Debbi

Re: Peruka do zdjęć na Instagrama?

Post autor: Debbi »

mamuśka17 pisze: ↑22 paź 2021, 10:09 Od jakiegoś czasu prowadzę IG i robię różne zdjęcia, na których chce wyglądać dobrze. W związku z tym zależy mi na ładnych włosach, których niestety nie posiadam. I pomyślałam o peruce. Na https://www.perukinaturalne.pl/webpage/ ... iwice.html jest dostępny adres jednego z salonów, gdzie takie nowe włosy można kupić. Jednak czy możecie podpowiedzieć jakie wybrać, by na tych zdjęciach wyglądały dobrze?
Nie patrzyłam wcześniej na ten sklep. jak już to tutaj patrzyłam https://perukikielce.pl/peruki-radom/ Z tym, ze ja patrzyłam dlatego by pomóc mojej coci która ma raka.
ODPOWIEDZ