Nauka angielskiego

Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Nauka angielskiego

Post autor: Walkowa »

Witajcie,
chciałabym nieco podszkolić się z języka angielskiego i tym samym podnieść swoje kwalifikacje. Szukałam jakieś dobrej szkoły językowej w Poznaniu i trafiłam na ofertę ProfiLingua na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/poznan. Czy ktoś z Was miał może z tą szkołą wcześniej do czynienia? I jak wrażenia? Warto się tam zapisać na taki kurs?
adaś

Re: Nauka angielskiego

Post autor: adaś »

Jeśli szukałabyś dobrej strony, na której kupisz podręczniki lub książki w dobrych cenach, to koniecznie zajrzyj tutaj: https://www.taniaksiazka.pl/kocham-pana ... 04435.html . Wydaje mi się, że znajdziesz tam podręczniki z języka angielskiego w dobrej cenie. Porównajcie sobie ceny, to może was to zmotywuje do zakupu :D.
S. Różek

Re: Nauka angielskiego

Post autor: S. Różek »

Aby zapewnić prawidłowy rozwój dziecka, należy zachować umiar w ilości zajęć edukacyjnych, na które posyłamy nasze dzieci. Nie można na siłę przyspieszać rozwoju dziecka, ponieważ możemy osiągnąć efekt przeciwny do zamierzonego. Polecam poczytać na ten temat https://bydgoszcz.naszemiasto.pl/angiel ... c5-8401867. O skuteczności procesu rozwoju w dużym stopniu będzie jednak decydował zdrowy rozsądek rodziców.

zawór zwrotny w hydroforze
Ałek

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Ałek »

Jeśli chcesz się podszkolić w mowie co do języka angielskiego to polecam kurs online https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/. Który polega na nauce jezyka angielskiego w rozmowie. Tak na prawdę w większośći rozmawiamy więc to szkolenie jest idealne dla każdegoj
biankaa

Re: Nauka angielskiego

Post autor: biankaa »

Ja też myślę o nauce angielskiego. Na https://www.foreducation1.net/pl/life/i ... kiego.html znalazłam bardzo ciekawy artykuł o najskuteczniejszej metodzie nauki tego języka. Zastanawiam się nad nauką online, bo niestety nie mam nigdzie w pobliżu szkoły jezykowej.
oliś4333

Re: Nauka angielskiego

Post autor: oliś4333 »

Jeśli kurs języka angielskiego, to tylko w odpowiednim miejscu. Jak zatem takie miejsce wybrać? Polecam Wam stronę https://gazetaparlamentarna.pl/2021/08/ ... la-dzieci/ , bo tutaj macie mnóstwo różnych propozycji i na pewno uda się Wam znaleźć najlepszą pomoc.
Dżesika

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Dżesika »

Ale przeciż dzisiaj jesteście w stanie znacznie lepiej poradzić sobie w kontekście opanowania języka angielskiego. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście w pierwszej kolejności pomyśleli o skorzystaniu z takich kursów jak https://pl.tutlo.com/odmiana-have-got-w ... ngielskim/ Warto mieć to na uwadze, sami się o tym przekonajcie.
dama996

Re: Nauka angielskiego

Post autor: dama996 »

Też planuję podszkolić swoje umiejętności z języka angielskiego, ale gdzie? Znacie jakieś szkoły które mają wysokie osiągnięcia w nauce tego języka? Co konkretnie polecacie?
Kaja987

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Kaja987 »

Fajne jest to, że w cale nie trzeba wychodzić z domu aby opanować język angielski. Pod adresem: https://www.youtube.com/user/SzybkaNaukaPro dostępny jest kanał YouTube Szybka Nauka pro. Prowadzą oni kursy online, a w dodatku z samych ich filmików tutaj można się sporo dowiedzieć.
karolinakinia

Re: Nauka angielskiego

Post autor: karolinakinia »

U mnie naprawdę wiele zależy od podejścia. Moja firma rozwija się dzięki moim działaniom i ja to wiem. Dlatego sprawdzam coś takiego jak szkolenie pompy ciepła , bo wiem, że to pozwoli mi się jakoś rozwinąć. Każde działanie ma na celu tak naprawdę odpowiedni plan.
mkalina

Re: Nauka angielskiego

Post autor: mkalina »

Szkoła językowa dla dzieci Kalisz - jaką polecacie najbardziej? Słyszałam dobre opinie na temat Leader School, ale może macie swoje zdanie na ten temat? Z góry dziękuję!
Smok

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Smok »

Nauka z native speakerem daje możliwość dostosowania materiału do indywidualnych potrzeb i zainteresowań ucznia, co znacząco zwiększa efektywność nauki. Dzięki temu proces nauki staje się bardziej angażujący i motywujący. Szczegóły na ten temat są dostępne na stronie https://www.strzelce360.pl/artykul/6678 ... -speakerem i indywidualne podejście jest kluczowe w efektywnej nauce języka.
Awatar użytkownika
klamka
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:31

Re: Nauka angielskiego

Post autor: klamka »

Mam zamiar nauczyć się języka angielskiego i muszę przyznać, że na tej stronie internetowej https://youtu.be/4YGiMEDURew?si=tNmRykDxDRiQiNdZ udało mi się znaleźć sporo ciekawych filmów, które pomogły mi z przyswojeniem nowej wiedzy jak i przypomnieniu sobie o pewnych aspektach językowych ze szkoły. Moim zdaniem to świetne miejsce na naukę języka angielskiego, a w dodatku darmowe.
syśkaa

Re: Nauka angielskiego

Post autor: syśkaa »

Moim zdaniem codzienna nauka angielskiego jest ważna. Rozważam skorzystanie z platformy edukacyjnej, takiej jak https://englishbestway.pl/ ponieważ uważam, że oferowane przez nich materiały są interesujące. Doceniam zwłaszcza profesjonalne podejście do uczniów, co sprawia, że ta oferta wydaje się atrakcyjna.
zośkaa

Re: Nauka angielskiego

Post autor: zośkaa »

Jeśli rozważasz naukę języka angielskiego, warto rozpatrzyć ofertę dostępną na stronie https://manhattan-edu.pl/ . Tam dostępne są różnorodne kursy, które nie tylko umożliwią zdobycie solidnych podstaw, ale także poszerzą Twoje umiejętności językowe w obszarze angielskiego.
ODPOWIEDZ