Łazienka - porady i wskazówki

EmilkaDeś

Łazienka - porady i wskazówki

Post autor: EmilkaDeś »

Hej ;)
Szukam konkretnych podpowiedzi w zakresie wyposażenia łazienkowego przede wszystkim dokładnie chodzi mi tutaj o nowe płytki, kabinę i płytki. W jakich sklepach szukać rozwiązań dobrej jakości marki, rozsądne ceny i wsparcie obsługi. Mam nadzieję, że z Waszych doświadczeń uda mi się uniknąć zbędnych problemów i przepłacania.
Wór

Re: Łazienka - porady i wskazówki

Post autor: Wór »

Widzieliście już płytki wielkoformatowe z oferty https://www.tiles.com.pl/pl/c/PLYTKI-WIELKOFORMATOWE/25 ? Doskonale nadają się do aranżacji salonu, kuchni, jadalni, łazienki czy gabinetu. Płytki wielkoformatowe na ścianę lub podłogę są wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości. Dlatego z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością.
Pauleśka

Re: Łazienka - porady i wskazówki

Post autor: Pauleśka »

Zabierając się za wybór wyposażenia łazienkowego zdecydowanie warto mieć pomysł jak to można ciekawie zrobić, aby wyszło pięknie i jednocześnie w nowoczesny sposób łącząc funkcjonalność. Dlatego jeśli jeszcze na nic ciekawego nie trafiliście w tym zakresie to tutaj ze swojej strony polecam https://www.lazienkaplus.pl/ bo u nich kompletowaliśmy wyposażenie. Wszystko tak jak być powinno, na czas i co również ważne z terminowymi dostawami ;)
KacperEś

Re: Łazienka - porady i wskazówki

Post autor: KacperEś »

Każdego zależy, aby jego łazienka była jak najładniejsza, dlatego właśnie polecam zwrócić uwagę na ofertę wyjatkowych płytek ceramicznych, które znajdziecie w ofercie LazienkaPlus i znalezione dla nas płytki do łazienki w wersji drewnianej (Cersanit Woodland), a co do wanny wygrała Oltens Langfoss prostokątna akrylowa. Dostawy bez kłopotów!
EmilkaDyś

Re: Łazienka - porady i wskazówki

Post autor: EmilkaDyś »

KacperEś pisze: ↑12 paź 2021, 10:13 Każdego zależy, aby jego łazienka była jak najładniejsza, dlatego właśnie polecam zwrócić uwagę na ofertę wyjatkowych płytek ceramicznych, które znajdziecie w ofercie LazienkaPlus i znalezione dla nas płytki do łazienki w wersji drewnianej (Cersanit Woodland), a co do wanny wygrała Oltens Langfoss prostokątna akrylowa. Dostawy bez kłopotów!
Jeszcze jakieś podpowiedzi się nam tutaj pojawią? Wtedy dopiero zaczynam zabierać się za poszukiwania i sprawdzanie najlepszych ofert :)
kórek

Re: Łazienka - porady i wskazówki

Post autor: kórek »

Wybierz jak najładniejszą ceramikę, ponieważ to ona w głównej mierze będzie decydowała o ogólnym odbiorze łazienki. Zamówiona z oferty https://imextop32.com.pl/# idealnie wpasowała się do naszej łazienki, nadając jej eleganckiego stylu i smaku. Polecam skupić się na tym aspekcie, koniecznie! Moim wymogom odpowiada to w pełni.
Monikaś

Re: Łazienka - porady i wskazówki

Post autor: Monikaś »

Ja też uważam, że liczy się jednak funkcjonalność w aranżacji łazienki która musi być w odpowiedni sposób przygotowana dla całej rodzinki. Ja dlatego właśnie zdecydowałam się na zakup dwóch umywalek Oltens Vernal z blatem grafit mat/dąb. Udało się złapać na mega przecenie, więc praktycznie kupiliśmy dwie w cenie jednej. Obsługa i sama realizacja super ;)
wusto

Re: Łazienka - porady i wskazówki

Post autor: wusto »

Projektowanie małych pomieszczeń, takich jak łazienki, może być wyzwaniem, ale dzięki kilku kreatywnym pomysłom można uczynić je wygodnymi i funkcjonalnymi. Aby zoptymalizować przestrzeń, ważne jest, aby pomyśleć o ergonomicznym projekcie. Zapoznaj się z tymi pomocnymi wskazówkami, jak zaprojektować małe przestrzenie dla maksymalnego komfortu: https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/ja ... h-lazienek
ODPOWIEDZ