Ładna i funkcjonalna łazienka - jak to zrobić?

KamilZyń

Ładna i funkcjonalna łazienka - jak to zrobić?

Post autor: KamilZyń »

Jak zabrać się za odpowiednie wyposażenie łazienki w swoim domu, na co zwracaliście uwagę i jednocześnie gdzie szukać specjalistów w bardzo dobrych cenach. Macie może dla mnie jakieś wskazówki, również odnośnie miejsc gdzie warto będzie ich poszukać. Pozdrawiam i dziękuję z góry za wskazówki i oby temat się rozwijał :)
Mikołek

Re: Ładna i funkcjonalna łazienka - jak to zrobić?

Post autor: Mikołek »

Ja akurat co do wyboru wyposażenia łazienkowego mogę polecić Ci do sprawdzenia LazienkaPlus.pl to na pewno sklep z bardzo dobrej jakości wyposażeniem łazienkowym i kuchennym. U nas jeżeli chodzi o baterie i zlewozmywak wygrał zestaw Franke Orion OID 611-62 tym bardziej że jednak była dobra promka i u nich jest w czym wybierać.
IgorLiś

Re: Ładna i funkcjonalna łazienka - jak to zrobić?

Post autor: IgorLiś »

Na pewno na spokojnie, warto sobie przemyśleć różne opcje i co również ważne poszukać ciekawych okazji cenowych. My postawiliśmy bardziej na styl skandynawski, zarówno jeśli chodzi o płytki, kabiny, ale również umywalki i meble. Co do samego wyboru to akurat w sklepie online https://www.lazienkaplus.pl/ świetnych propozycji naprawdę nie brakuje, licząc również na dobry zakres cenowy.
KamilZyń

Re: Ładna i funkcjonalna łazienka - jak to zrobić?

Post autor: KamilZyń »

IgorLiś pisze: ↑11 sie 2021, 9:12 Na pewno na spokojnie, warto sobie przemyśleć różne opcje i co również ważne poszukać ciekawych okazji cenowych. My postawiliśmy bardziej na styl skandynawski, zarówno jeśli chodzi o płytki, kabiny, ale również umywalki i meble. Co do samego wyboru to akurat w sklepie online https://www.lazienkaplus.pl/ świetnych propozycji naprawdę nie brakuje, licząc również na dobry zakres cenowy.
Dzięki za podpowiedzi ;) Na pewno sprawdzę, mam nadzieję oczywiście że to nie koniec wskazówek bo jednak chcę mieć szerszy pogląd na te zakupy.
Zbyśko77

Re: Ładna i funkcjonalna łazienka - jak to zrobić?

Post autor: Zbyśko77 »

Przy remontowaniu łazienki na pewno zwróć uwagę na jakość wykorzystywanych materiałów, żeby gwarantowały trwałość i niezawodność. Jednak poza ich kupnem, trzeba też zadbać o ich odpowiednie położenie, co np. w przypadku płytek podłogowych może być nieco trudne, zwłaszcza jeżeli niezbędne będzie ich cięcie. Wtedy warto zainwestować w profesjonalne narzędzia do glazury, ja mogę polecić te z firmy WSsystem Glazurnik-Narzędzia z Zabierzowa: https://glazurnik-narzedzia.pl/ciecie-duzych-formatow Zaopatrzysz się u nich we wszystko, co potrzebne do obróbki i położenia podłogi w łazience - od maszyn i elementów tnących po produkty służące do fugowania i wykańczania. Asortyment sklepu jest naprawdę szeroki, wiec bez problemu znajdzie się coś, co ułatwi pracę podczas remontu. ;)
Foreś32

Re: Ładna i funkcjonalna łazienka - jak to zrobić?

Post autor: Foreś32 »

Też wydaje mi się, że jednak jeśli chodzi o wybór ładnych i dobrze wykonanych elementów dekoracyjnych do swojego wnętrza to jak najbardziej jestem za https://www.lazienkaplus.pl/pl/kabiny-p ... we,5,63,c/ bo mają naprawdę mega fajny wybór kabin prysznicowych które robią mega wrażenie, a w promocji udało nam się trafić na Radaway Torrenta KDJ i w naszej jasnej łazience prezentuje się mega :)
kórtek

Re: Ładna i funkcjonalna łazienka - jak to zrobić?

Post autor: kórtek »

Zacznij od wyposażenia w znakomitej jakości akcesoria i dodatki, dzięki którym łazienka będzie się prezentować równie atrakcyjnie. Ogromnej pomocy na tym polu udzielili mi https://sklep.ceramed.pl/product-catego ... -kuchenne/ , dzięki którym okazało się to całkowicie możliwe. Takiej jakości było mi trzeba, być może i Wy znajdziecie tam coś dla siebie?
ODPOWIEDZ