Hydroizolacja tarasu oraz balkonu

Lozoń

Hydroizolacja tarasu oraz balkonu

Post autor: Lozoń »

Czy jesteście mi w stanie pomoc przy wyborze odpowiedniej hydroizolacji do tarasu oraz balkonu? Jeśli tak to na co należy zwrócić uwagę, gdzie szukać skutecznych rozwiązań za rozsądną cenę dla domu, liczę że z Waszą pomocą podejmiemy dobrą decyzję zakupową!
Sygieł

Re: Hydroizolacja tarasu oraz balkonu

Post autor: Sygieł »

Na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na wybór dobrej jakości systemów, które są specjalistycznie przeznaczone do wykonania ich na tarasie, czy również balkonie. Dobrze jednocześnie mieć wsparcie techniczne żeby uzyskać podpowiedź jak sie należy za to zabrać i uzyskać spokój z dala od wilgoci.
Szymeś

Re: Hydroizolacja tarasu oraz balkonu

Post autor: Szymeś »

Wiesz co tutaj polecałbym Ci dlatego właśnie zwrócić uwagę na hydroizolację WaterBlock bo maja rozwiązania na tarasy i balkony, dużo też zależy czy będą one znajdowały się nad pomieszczeniami ogrzewanymi bo wtedy zestaw materiałów będzie inaczej wyglądał. Możesz zajrzeć na https://waterblock.eu/system-tarasowy-w ... chnologie/ i sprawdzić co należy zrobić, żeby jednak tych problemów unikać a mogą niestety bardzo szybko zniszczyć całą strukturę betonu, ale i z kolei pękających płytek.
Lozoń

Re: Hydroizolacja tarasu oraz balkonu

Post autor: Lozoń »

Szymeś pisze: ↑27 lip 2021, 9:22 Wiesz co tutaj polecałbym Ci dlatego właśnie zwrócić uwagę na hydroizolację WaterBlock bo maja rozwiązania na tarasy i balkony, dużo też zależy czy będą one znajdowały się nad pomieszczeniami ogrzewanymi bo wtedy zestaw materiałów będzie inaczej wyglądał. Możesz zajrzeć na https://waterblock.eu/system-tarasowy-w ... chnologie/ i sprawdzić co należy zrobić, żeby jednak tych problemów unikać a mogą niestety bardzo szybko zniszczyć całą strukturę betonu, ale i z kolei pękających płytek.
Dzięki wielkie za konkretne informacje! Na pewno sprawdzę i mam nadzieję, że już z tym problemem się uporamy.
ODPOWIEDZ