Hotel dla psów

Oluś23

Hotel dla psów

Post autor: Oluś23 »

Witam, ja tu z pytankiem odnośnie hoteli dla psów. Szukam czegoś dobrego w Gdańsku. Piesek raczej świruje bez właściciela, a mam wyjazd i chociażbym chciała to nie mogę go wziąc. Szukam po prostu miejsca, w którym mimo tego, że nie będzie mnie kilka dni to pies się nie będzie czuł źle. Ktoś coś poleci?
śliwka

Re: Hotel dla psów

Post autor: śliwka »

Możesz sobie sprawdzić czy w okolicy nie ma jakiś opiekunów. Są to ludzie, którzy przygarniają zwierzęta. Jak zrobisz to np. przez Pethomera to masz pewność, że to są dobrze zweryfikowane osoby. Bardzo dobrze się zajmą Twoim zwierzakiem pod nieobecnośc. To fajna alternatywa dla typowego hotelu dla psów.
śliwka

Re: Hotel dla psów

Post autor: śliwka »

Ale Pethomer to jakaś firma z takmi opiekunami tak? Czyli chodzi o to, że wynajmuje go i on przychodzi? Te osoby są sprawdzani w jakiś sposób w ogóle? Bo wiesz, średnio tak oddać psa pod opiekę komuś kogo się nie zna, dla mnie to tak jakby oddać dziecko do niani. Jak bierzesz nianie to też musisz ją dobrze zweryfikować :lol: .
karol444433255ąąą

Re: Hotel dla psów

Post autor: karol444433255ąąą »

Moim zdaniem teraz na pewno warto posiadać kota w swoim mieszkaniu. Sam na przykład przeczytałem artykuł https://abc-kot.pl/trzecia-powieka-u-ko ... niepokoju/ .Jeśli ktoś ten artykuł przeczyta to naprawdę dowie się bardzo dużo na temat kotów.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 220
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:14

Re: Hotel dla psów

Post autor: kasiakowa06 »

karol444433255ąąą pisze: ↑18 mar 2021, 19:43 Moim zdaniem teraz na pewno warto posiadać kota w swoim mieszkaniu. Sam na przykład przeczytałem artykuł abc-kot.pl/trzecia-powieka-u-kota-czy-to-powod-do-niepokoju/ .Jeśli ktoś ten artykuł przeczyta to naprawdę dowie się bardzo dużo na temat kotów.
A myślałeś o tym, co zrobisz jak kot odejdzie? Śmierć pupila to trudny temat i na pewno wtedy będzie ciężko nam się zdecydować, czy pogrzebać zwierzaka, czy może skremować - takie usługi świadczy np. Animal Eden https://animaleden.pl/galeria/
Obrazek
ODPOWIEDZ