dobra kancelaria prawna Gdańsk

Miś

dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Miś »

Cześć.
Zwracam się do was z ogromna prośbą, mianowicie - czy znacie może jakiegoś dobrego mecenasa, który miałby doświadczenie w sprawach spadkowych? Nie ukrywam, że potrzebuje pilnie znaleźć kogoś, kto się na tym bardzo dobrze zna. Dajcie znać, jeżeli macie namiar na kogoś takiego .
Łucja

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Łucja »

Sprawy spadkowe to niezwykle skomplikowane zagadnienie. W moim mniemaniu, warto abyś rozejrzał się za kancelarią, która posiada spore doświadczenie w tego typu sprawach, wtedy będziesz mógł spać spokojnie. Niestety nie jestem z Trójmiasta, więc ciężko jest mi jednoznacznie odpowiedzieć, kogo bym polecił. Może sprawdź fora prawnicze ze swojej okolicy? Lub grupy na fejsie?
Wiewiór

Re: dobra kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Wiewiór »

Jak chodzi o prawo spadkowe, to wal jak w dym do mecenasa Mindykowskiego: http://www.mindykowski.pl/ . Na stronie kancelarii, znajdziesz szczegółowe informacje. Moim zdaniem warto skorzystać z jego usług, ponieważ cechuje się dokładnością i starannością przy sprawach (znajoma korzystała z usług mecenasa). Na pewno nie odpuści do samego końca. Poza tym jest bardzo rzetelny. Takich ludzi w sądownictwie to trzeba byłoby szukać z przysłowiową świecą.
ODPOWIEDZ