Dekoracje okienne - rolety

Buśka

Dekoracje okienne - rolety

Post autor: Buśka »

Jakie wybrać żaluzje drewniane do swojego wnętrza? Zależy mi na dobrej cenie, porządnym wykonaniu i profesjonalnym podejściu do klienta wraz ze sprawną realizacją. Pomożecie bo ja nie do końca wiem gdzie warto ich szukać i jednocześnie na jakie rozwiązania warto tutaj zwrócić szczególną uwagę. Pozdrawiam!
Seśka55

Re: Dekoracje okienne - rolety

Post autor: Seśka55 »

W mojej opinii jeżeli zastanawiacie się nad wyborem stylowych i dobrze wykonanych propozycji w zakresie dekoracji okiennych to warto tutaj zwrócić uwage na ofertę sklepu Karnix gdzie również sami kupowaliśmy piękne żaluzje drewniane https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html Crema i to po duzo lepszej cenie niż sklepach stacjonarnych w okolicy. Pasuja świetnie do wnętrza i też mogliśmy na każdym etapie liczyć na pomoc obsługi klienta.
Saśka

Re: Dekoracje okienne - rolety

Post autor: Saśka »

Jeżeli potrzebujecie konkretnej pomocy i różnorodności bo lubicie mieć wybór w przypadku rolet, czy to żaluzji okiennych do swojego domu i biura to na pewno warto zwrócić uwagę na rozwiązania przygotowane przez Karnix u których będziecie mogli liczyć na najwyższą jakość wykonania, dobre ceny i też sprawnie działającą obsługę klienta. My mamy w biurze rolety plisowane, a w domu wygrały wersje rzymskie :)
Butoń

Re: Dekoracje okienne - rolety

Post autor: Butoń »

O proszę ciekawy temat i mam nadzieję, ze temat jeszcze trochę będzie nam się tutaj rozwijał. My szukamy też jakich fajnych dekoracji okiennych i zastanawiamy sie wlasnie co bedzie lepsze rolety, zaluzje, a moze jednak firany. Chociaz w moim przypadku jednak sa najlepsze zaluzje drewniane.
Fołka

Re: Dekoracje okienne - rolety

Post autor: Fołka »

Akurat tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić, jeżeli rozglądacie się za pięknymi ale jednocześnie funkcjonalnymi żaluzjami drewnianymi to jak najbardziej warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Karnix u których można znaleźć szeroki wybór propozycji, jak na przykład piękne wersje Crema https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html na mnie robi mega wrażenie. No i cena też niczego sobie ;)
kółek

Re: Dekoracje okienne - rolety

Post autor: kółek »

Ktoś wcześniej tutaj też już wspominał właśnie o żaluzjach drewnianych i dla mnie to jest ostatnio strzał w dziesiątkę, super że je odkryłam :D mega fajnie wyglądają, szczególnie w moich wnętrzach które są trochę vintage. Tutaj są mega fajne - https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html :)
Patiśśka

Re: Dekoracje okienne - rolety

Post autor: Patiśśka »

Drewniane są bardzo drogie. Tańszą alternatywą są żaluzje drewnopodobne. Wykonane są z aluminium i wykończone okleiną. W ogóle nie widać różnicy. Mamy je w kuchni oraz w sypialni. Zamawialiśmy w sklepie Rolostyl http://rolostyl.pl/oferta/żaluzje-poziome-poznań. Na ich stronie możesz zobaczyć kilka realizacji.
bożelka

Re: Dekoracje okienne - rolety

Post autor: bożelka »

Ludzie tutaj piszą że drewniane żaluzje to dość droga sprawa, a ja powiem że mimo to warto. Tutaj np są takie żaluzje https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html bardzo dobrej jakości, a są też w dobrej, atrakcyjnej cenie. Myślę że dobry wybór, u mnie się dobrze sprawdzają :)
ODPOWIEDZ