co wybrać?

waylon
Posty: 29
Rejestracja: 16 cze 2020, 19:52

co wybrać?

Post autor: waylon »

Szukam jakichś przydatnych poradników dotyczących aranżacji kuchni. Znacie jakieś? Chodzi mi o takie jak na przykład tutaj
https://naczynia.olkusz.pl/blog/dobre-rady/
https://www.westwing.pl/inspiration/por ... -kuchenne/
Miśśka

Re: co wybrać?

Post autor: Miśśka »

My się całkowicie zdaliśmy na pomoc projektanta. Mieliśmy z mężem ogólny zarys z głowach, ale jak przyszło co do czego to nie mogliśmy się na nic zdecydować. Projektant zaproponował nam kilka opcji. My dodaliśmy swoje oczekiwania i tak powstała kuchnia na wymiar konin http://degosh.pl/meble-na-wymiar/. Jest bardzo funkcjonalna i nowoczesna.
Żółty

Re: co wybrać?

Post autor: Żółty »

My, jak w tamtym roku robiliśmy generalny remont domu, też korzystaliśmy z pomocy projektanta. Z polecenia zdecydowaliśmy się na pomoc pani Sandry Mayer, która prowadzi biuro projektowe https://mayer.org.pl/ . Wybraliśmy projekt Total - czyli pani Sandra wszystkim się zajęła kompleksowo, pomagała przy zakupach w sklepach budowlanych, kontaktowała sie z wykonawcami prac, odwiedzała dom w trakcie prac - by sprawdzić czy wszytko idzie dobrze. Dzięki czemu wszystko poszło szybko i sprawnie, a my oszczędziliśmy sobie stresu. Co ważne, można u pani Sandry zamówić projekt jednego pomieszczenia lub całego domu. Ma ona indywidualne podejście do każdego klienta, a zawsze priorytetem jest dla niej funkcjonalność wnętrza oraz dopasowanie projektu do upodobań mieszkańców i użytkowników.
Awatar użytkownika
elżbieta66
Posty: 80
Rejestracja: 19 sie 2019, 16:58

Re: co wybrać?

Post autor: elżbieta66 »

Czasami jak właśnie macie w domu do zrobienia hydraulikę to polecam https://www.sklep.martech-hs.pl Mają najlepsze produkty w dobrej cenie i do tego rewelacyjnej jakości. Nawet do remontu maszyn mają super produkty.Zobaczcie co konkretnie mogłoby się sprawdzić w Waszym przypadku. To porządne rozwiązania, dlatego też warto sprawdzić je już teraz.
Hłościak

Re: co wybrać?

Post autor: Hłościak »

Dobry projekt wnętrza jak dla mnie jest naprawdę super rozwiązaniem i zdecydowanie warto zadbać o to, aby współpracę z dobrym i doświadczonym projektantem sobie zapewnić. Zerknijcie sobie na stronę https://www.mhardej.pl/. 100% fajne i praktyczne projekty, dobra jakość usług, ogólnie współpraca na poziomie. Jestem zadowolony z projektu wnętrza
ODPOWIEDZ