Co myślicie o noszeniu peruki?

mamuśka17

Co myślicie o noszeniu peruki?

Post autor: mamuśka17 »

Peruka przez wiele lat była przeznaczona dla osób bez włosów. Obecnie jednak perukę nosi wiele osób jako zmianę wyglądu. Również znane osoby noszą taką perukę właśnie. Na https://www.peruka.pl/webpage/peruki-krakow.html jest dostępny adres jednego z salonów w Krakowie, gdzie można się udać po taką perukę./ Czy ktoś z Was może taką nosi i może podzielić się opinią?
śmiesznakobieta

Re: Co myślicie o noszeniu peruki?

Post autor: śmiesznakobieta »

Cześć Kochana!
Ja sama noszę perukę od jakiegoś czasu, bo od stresu i po Covidzie wypadły mi włosy i coś nie chcą wrócić. Długo szukałam, ale znalazłam fajny sklep - Hairly i tam Pani mi bardzo doradziła. Wybrałam fajną perukę marki BelleTress i szczerze Ci powiem - czuję się znowu kobietą! Bez wstydu, z dumą, noszę ją jak wychodzę, jestem bardzo zadowolona! Zobacz sobie sama jakbyś szukała tutaj: https://hairly.pl/sklep/
buźka

Re: Co myślicie o noszeniu peruki?

Post autor: buźka »

Moim zdaniem, to świetna opcja i peruk nie należy kojarzyć z jarmarcznym kiczem, jak robi to wiele osób. W dzisiejszych czasach, peruki są naprawdę na wysokim poziomie, o czym możecie się przekonać pod tym adresem: https://peruki-sklep.pl/peruki-radom . Znajdziecie tam świetne peruki wysokiej jakości - naturalne oraz syntetyczne. W moim mniemaniu, warto sprawdzić ichniejszą ofertę.
ODPOWIEDZ