Działka czy gotowy dom?

Awatar użytkownika
fatima-76
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2021, 11:17

Działka czy gotowy dom?

Post autor: fatima-76 »

Hej kochani. Od jakiegoś czasu rozmawiamy z partnerem o własnym domu. Nie jesteśmy jednak zdecydowani, czy zainwestować w gotowy, czy poszukać działki Świdnica. Chciałabym, żeby dom był zbudowany od samego początku według naszych oczekiwań, ale kupno działki wydaje się droższą inwestycją. Co wy na to?
łupinka

Re: Działka czy gotowy dom?

Post autor: łupinka »

Moim zdaniem najlepiej zakupić dobrą działkę w ciekawej lokalizacji. Udało mi się znaleźć sporo ofert na terenie Pszczyny, w tym biurze nieruchomości: https://www.cn-kaczmarek.pl/ . Jeżeli szukasz działek w dobrej lokalizacji, blisko centrum, to koniecznie przejrzyj ichniejszą ofertę.
Rafał38

Re: Działka czy gotowy dom?

Post autor: Rafał38 »

Czołem! Planuję budowę studni głębinowej w Międzybrodziu Żywieckim https://polskiestudnie.pl/studnie-glebi ... zywieckie/ . Jeśli ktoś miał już doświadczenie z takim projektem lub ma jakieś wskazówki, proszę o porady!
trollla

Re: Działka czy gotowy dom?

Post autor: trollla »

Ja to sobie mogę powiedzieć, że naprawdę w moim domu każdy element ma znaczenie. Dlatego sprawdzam, jaka powinna być fuga i co sobie w tym obszarze można zamówić. Wiecie, mamy dziś taki wybór, że głowa mała po prostu.
Robert 32

Re: Działka czy gotowy dom?

Post autor: Robert 32 »

Witam, Planuję wiercić studnię głębinową na terenie Zawoi https://hydroodwiert.pl/studnie-glebinowe/zawoja/ i zastanawiam się, czy ktoś może mi polecić dobrą firmę do tego zadania. Chciałbym wybrać profesjonalistów, więc wszelkie sugestie będą mile widziane!
ODPOWIEDZ