Apteka online

Awatar użytkownika
mart88
Posty: 87
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:38

Apteka online

Post autor: mart88 »

Gdzie zazwyczaj kupujecie leki bez recepty? Czy wolicie iść do apteki stacjonarnej czy może wygodnie zrobić zakupy w sieci? Technologia idzie do przodu, a korzystanie z aptek internetowych jest moim zdaniem bardzo wygodne. Moją ulubioną apteką jest https://www.apteka-leki.pl/, a Waszą?

psychiatria psychodynamiczna
Awatar użytkownika
Santi
Posty: 41
Rejestracja: 02 kwie 2019, 22:52

Re: Apteka online

Post autor: Santi »

Ja kupuję zazwyczaj stacjonarnie, w aptece DOZ, tym bardziej, że póki co to chyba w okolicy jedyna apteka, w której można zrealizować e-receptę:)
Awatar użytkownika
diademe
Posty: 380
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:40

Re: Apteka online

Post autor: diademe »

Myślę, że naprawdę warto zapoznać się ze stronką od ktomalek https://ktomalek.pl/tramadol-synteza-ul ... ub-3115201 gdzie znajdziecie naprawde wszystkie informacje o lekach i zdrowiu, więc na pewno wam sie link przyda. Poza tym znajdziecie tam opcję rezerwowania swoich leków w waszej aptece z odbiorem.
Awatar użytkownika
czarov
Posty: 230
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:40

Re: Apteka online

Post autor: czarov »

Do tej pory również robiłem tego rodzaju zakupy w stacjonarnych aptekach jednak oferta jednej z aptek o której pisaliście bardzo mnie zaskoczyła. Dużo lekarstw których używam znalazłem w mniejszej cenie więc wydaje mi się, że chyba warto zrobić zamówienie. Ze wszystkim tak jest przez internet że kosztuje mniej niż stacjonarnie czy tylko w przypadku aptek?
ODPOWIEDZ