transport długich elementów

dajmąd

transport długich elementów

Post autor: dajmąd »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten w ten odnośnik.. http://www.koptech.com.pl/transport-dlugich-elementow/

kwas aminooctowy
łuki4322

Re: transport długich elementów

Post autor: łuki4322 »

Jeśli prowadzicie własną firmę transportową to koniecznie powinniście zerknąć sobie na stronę https://radio81.pl/naruszenia-w-transpo ... ebiorstwu/ , aby poznać wszystkie informacje związane z problemami związanymi z prowadzeniem takiej firmy. Wiele kwestii jest tutaj kluczowych, a by nie nabawić się różnych problemów i aby wszystko było w najlepszym porządku. Pamiętajcie o tym i bezpiecznie z wszystkiego korzystajcie, aby zapewnić dobre warunki sobie i swoim pracownikom.
eśiek

Re: transport długich elementów

Post autor: eśiek »

My ostatnio potrzebowaliśmy transportu niewymiarowych blach. Znajomy polecił mi firmę Intradelogistic, z którą sam współpracuje. Okazało się, że obsługują ponadgabarytowe ładunki https://intradelogistic.pl/towarow-prze ... abarytowe/ . Oprócz tego dbają o bezpieczeństwo przewozu i zapewniają stały monitoring.
ODPOWIEDZ