Reklama AdWords

Awatar użytkownika
klappen
Posty: 38
Rejestracja: 20 maja 2020, 9:36

Reklama AdWords

Post autor: klappen »

Jest u nas ktoś na forum kto w ten sposób reklamuje swoją firmę w internecie?
Zastanawiam się nad zainwestowaniem w marketing i czy oferty agencji takie jak https://www.extraseo.pl/reklama-google- ... -biala.php są warte uwagi? Chciałbym aby wypowiedział się ktoś doświadczony, ktoś, kto już z AdWords próbował :)
Awatar użytkownika
Kostrzycka
Posty: 69
Rejestracja: 27 sie 2019, 14:46

Re: Reklama AdWords

Post autor: Kostrzycka »

Dodatkowo warto pomyśleć o powiadomieniach push web. Będzie to dobre połączenie z reklamą w AdWords. Tutaj https://push-ad.com/dla-wydawcow/ możecie szerzej sobie na ten temat poczytać. O klientów w sieci trzeba walczyć, szczególnie, że z miesiąca na miesiąc coraz więcej biznesów trafia do Internetu.
Awatar użytkownika
klocia
Posty: 85
Rejestracja: 28 lip 2019, 12:48

Re: Reklama AdWords

Post autor: klocia »

Ja zdecydowałam się na współpracę z agencją http://marketing-net.pl/ jeśli chodzi o reklamę. Nie będę się oszukiwać że ja nie mam pojęcia odnoście reklamy, ale na szczęście moja agencja wszystko wie i robi tak żeby sprzedaż u nas było na wysokim poziomie. No i na szczęście klienci do nas wracają, ale pojawiają się też nowi.
Awatar użytkownika
kandydatka
Posty: 12
Rejestracja: 02 maja 2020, 0:18

Re: Reklama AdWords

Post autor: kandydatka »

To wszystko kwestia konceptu na kampanię. Reklama AdWords moze byc prostolinijna, ale gdy wzmocni sie przekaż chociazby banerem z mocną grafiką i wymownym claimem - konsument da sie na nią złapać. Tutaj zresztą szczegółowo objaśniają zasady marketingu sensorycznego http://marketingsensoryczny.com.pl/ to gra zmysłami klienta
Awatar użytkownika
kira
Posty: 94
Rejestracja: 05 lut 2020, 14:35

Re: Reklama AdWords

Post autor: kira »

Takie kampanie sa naprawdę bardzo ważne. Dobra i sprawdzona firma od pozycjonowania, tj http://contentmarketing.com.pl/ |Oferują w dobrej cenie marketing szeptany, SEO copywriting etc. A że mają duże doświadczenie w marketingu online, to na pewno zaplanują Wam idealnie skrojona do Twoich potrzeb strategię. Wiec myślę, że naprawdę warto :)
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: Reklama AdWords

Post autor: dekorator »

Na dobrą sprawę reklamy Google Ads są faktycznie dobrym rozwiązaniem ale myślę, że najlepiej je łączyć z innymi formami marketingu internetowego. Właśnie dlatego ja zdecydowałem się na współprace z https://fabrykamarketingu.pl/ i jestem zdania, że mój wybór był jak najbardziej właściwy. W końcu chodzi o to, aby nasza reklama była wszechobecna.
Awatar użytkownika
elżbieta66
Posty: 80
Rejestracja: 19 sie 2019, 16:58

Re: Reklama AdWords

Post autor: elżbieta66 »

Pamiętajcie jeszcze dodatkowo o facebooku, prowadzenie FB jest również bardzo istotne, na przykład przez agencję https://www.cleveragency.pl/facebook super i konkretna sprawa
Awatar użytkownika
likka9
Posty: 159
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:34

Re: Reklama AdWords

Post autor: likka9 »

Przede wszystkim istotne jest to, aby ktoś profesjonalny nam własnie poprowadził firmowego lindkelna, ta agencja link nick tresc w tej materii jest bardzo doswiadczona
Awatar użytkownika
Andrzej Sienkiewicz
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2020, 15:43

Re: Reklama AdWords

Post autor: Andrzej Sienkiewicz »

Wiadomości z całego kraju na dowolny temat można przeczytać na blogu https://zycie.news, tego bloga czytam okresowo, gdy w kraju zaczyna się coś dziać, żeby się zmienić. Na przykład przez ostatni miesiąc śledziłem sytuację podczas wyborów prezydenckich.
Awatar użytkownika
ekin
Posty: 66
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:26

Re: Reklama AdWords

Post autor: ekin »

Nie słyszałam o tym, ale dobrze się czegoś nowego dowiedzieć
Awatar użytkownika
klocia
Posty: 85
Rejestracja: 28 lip 2019, 12:48

Re: Reklama AdWords

Post autor: klocia »

Najlepiej oddać kwestie prowadzenia marketingu profesjonalistom. Wiem, że hasło dość górnolotne ale prawdziwe. Ja polecam agencję http://e-marketingnet.pl/ /, która zajmuje się właśnie profesjonalnym marketingiem.
Awatar użytkownika
kielonka
Posty: 44
Rejestracja: 30 lip 2020, 20:14

Re: Reklama AdWords

Post autor: kielonka »

Reklama jest rzeczą podstawową jeśli prowadzimy działalność. Dzisiaj bez odpowiedniej promocji nie ma po prostu szans żeby nam się udało dłużej utrzymać na rynku. Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zgłosić się do agencji marketingu szeptanego http://marketingszeptanyagencja.pl/ i rozpocząć z nimi współpracę.
bóska

Re: Reklama AdWords

Post autor: bóska »

Jestem młodą mamą i postanowiłam otworzyć swoją działalność w postaci szycia i sprzedawania oczywiście ubranek dziecięcych. Jedynie co to potrzebowałam dobrej reklamy, żeby trafić w określone grono klientów. Bardzo mi w tym wszystkim pomogli ludzie z http://cocreate.pl/ , którzy kampanię przeprowadzili mi w sposób rewelacyjny mogę nawet powiedzieć ;)
idyłka

Re: Reklama AdWords

Post autor: idyłka »

a rozwazaliscie tez taka opcje jak http://erzecznikmarki.pl/ ? ona pozwala na naprawde skuteczne budowanie wizerunku marki w sieci i nawiazywanie kontaktu z klientami poprzez odpowiadanie na pojawiajace sie zapytania :) szybko widoczne wyniki mozna zauwazyc chocby w osiaganych targetach sprzedazowych
ODPOWIEDZ