Najtańszy kurier

Awatar użytkownika
buzata
Posty: 138
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:35

Najtańszy kurier

Post autor: buzata »

Macie jakieś sposoby na to jak taniej płacić za nadanie przesyłki? Lepiej kurier, czy może poczta?
Awatar użytkownika
asmaki
Posty: 151
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:25

Re: Najtańszy kurier

Post autor: asmaki »

Bardzo opłacalna jest paczka kurierem UPS z tego co mi wiadomo, jednak nie zamawiaj kuriera przez infolinię tylko przez brokera kurierskiego. Wszystko odbywa się za pośrednictwem strony internetowej, wycena, opłata - drukujesz potem list przewozowy i czekasz na odbiór przez kuriera
Awatar użytkownika
possa
Posty: 75
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:07

Re: Najtańszy kurier

Post autor: possa »

A jaki rodzaj to przesyłki ma być i dokąd chcesz wysłać? Od tego w sumie wiele zależy :) Od kolegi wiem że cennik paczek międzynarodowych (jakby cie interesował) bardzo dobrze przedstawia się u firm pośredniczących typu broker kurierski. Sprawdź sobie
Awatar użytkownika
Renata
Posty: 20
Rejestracja: 15 sty 2020, 15:31

Re: Najtańszy kurier

Post autor: Renata »

Ja kiedyś właśnie szukałam najtańszych ofert po kilku stronach, ale to było strasznie męczące. W końcu znalazłam jedną stronkę, która skupia największych przewoźników na świecie i w jednym miejscu można wybrać coś dla siebie, co jest dużym plusem. Tam też z nalazłam najtańszą ofertę kuriera do Niemiec https://paczkadoniemiec.sitey.me/kurier-do-niemiec gdzie często wysyłam paczki. Myślę, że to jest miejsce, gdzie można porównać ceny i znaleźć najtańszego kuriera ;)
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: Najtańszy kurier

Post autor: dekorator »

Nie wydaje mi się, ze w dzisiejszych czasach wysłanie paczki kurierem było jakieś drogie i mniej więcej wszędzie znajdziemy te same ceny. Ja często również zamawiam paczki na paczkomat. Dobrze, że czytałem artykuł https://www.sendit.pl/blog/kiedy-paczka ... do-nadawcy to już teraz doskonale wiem, że jak moja paczka zostanie zwrócona do nadawcy to co mam z tym zrobić.
Awatar użytkownika
Kleo
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwie 2019, 10:56

Re: Najtańszy kurier

Post autor: Kleo »

Renata pisze: ↑03 lip 2020, 12:18 Ja kiedyś właśnie szukałam najtańszych ofert po kilku stronach, ale to było strasznie męczące. W końcu znalazłam jedną stronkę, która skupia największych przewoźników na świecie i w jednym miejscu można wybrać coś dla siebie, co jest dużym plusem. Tam też z nalazłam najtańszą ofertę kuriera do Niemiec gdzie często wysyłam paczki. Myślę, że to jest miejsce, gdzie można porównać ceny i znaleźć najtańszego kuriera ;)
Zawsze jakąś opcją jest samodzielny transport przesyłek do niemiec ;) A tak na poważnie, to jeśli zależy Ci na taniej wysyłce - porównuj ceny na stronie brokera kurierskiego. To bardzo proste i wygodne - wpisujesz informacje i przesyłce i od razu wszystko widzisz - gdzie i za ile. Takie ręczne porównywanie ofert, o którym piszesz, faktycznie jest bardzo męczące.
kika1

Re: Najtańszy kurier

Post autor: kika1 »

Firm kurierskich na rynku jest sporo, jednak warto wybierać te które terminowo realizują swoje zamówienia i jednocześnie są w stanie zapewnić wysoki poziom obsługi na każdym etapie. Można skorzystać również z usług brokera kurierskiego, o czym wspomniano m.in. w tym artykule https://portalmedialny.pl/art/75767/prz ... ysyac.html
Jankowsky

Re: Najtańszy kurier

Post autor: Jankowsky »

W sprzedaży wysyłkowej kluczową rolę odgrywa nie tylko jakość produktów, ale także niezawodność dostaw. Dlatego warto rozważyć współpracę z partnerem logistycznym, takim jak https://www.apaczka.pl . Ta firma zapewnia terminowe dostawy oraz oferuje szeroki zakres usług kurierskich, co pozwala obsłużyć klientów na najwyższym poziomie.
kuriery

Re: Najtańszy kurier

Post autor: kuriery »

Rozwiązania takie jak https://innoship.com/pl/ , wprowadzają znaczący porządek do naszych sklepów internetowych. Często wybór kuriera czy nawet rodzaju przesyłki, może być pewną blokadą na etapie realizacji zamówienia. Dzięki rozwiązaniom, które automatyzują pracę sklepów, można ujednolicić nawet sam interfejs do obsługi.
Zdolny

Re: Najtańszy kurier

Post autor: Zdolny »

Podczas organizowania wysyłki paczek, należy unikać przedmiotów, które są uznane za niebezpieczne, w tym łatwo łamliwych jak szkło czy płynów w niektórych przypadkach. Szczegółowe wytyczne dotyczące tego, czego nie można wysyłać, znajdziesz na https://e-stargard.pl/wiadomosci/pokaz/ ... nie-polski więc fajnie o tym pamiętać.
Dżony

Re: Najtańszy kurier

Post autor: Dżony »

Wybór odpowiedniego modelu taryfowego i negocjacje cenowe z przewoźnikami są niezbędne dla efektywnej optymalizacji kosztów przesyłek paletowych. Rozumienie struktury kosztów i możliwości ich redukcji pozwala na skuteczniejsze zarządzanie budżetem. Regularne przeglądy umów i poszukiwanie nowych rozwiązań logistycznych mogą prowadzić do znaczących oszczędności. Na stronie https://www.akademiapostepu.pl/blog/opt ... -paletowe/ znajdują się wskazówki, jak podejść do negocjacji z przewoźnikami.
Lucjan

Re: Najtańszy kurier

Post autor: Lucjan »

Ważnym aspektem jest również dokładne zmierzenie i zważenie przesyłki przed nadaniem, ponieważ błędy w tych obszarach mogą skutkować dodatkowymi opłatami. Odpowiednie wymiary i waga decydują o zakresie opłat, co jest wyjaśnione pod linkiem https://ciechanow.cozadzien.pl/styl-zyc ... post/12066 i zdecydowanie to są praktyczne porady.
ODPOWIEDZ