Monitoring

oniś

Monitoring

Post autor: oniś »

Orientujecie się, która agencja ochroniarska z Warszawy, albo i z okolic zajmuje się ochroną budynków mieszkalnych i prywatnych posesji? Zależy mi na pełnym profesjonalizmie. Myślę o tym, żeby zainwestować nie tylko w monitoring ale może i alarm. Nie wiem, liczę na jakieś doradztwo ze strony pracowników agencji.
Awatar użytkownika
norva
Posty: 84
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:06

Re: Monitoring

Post autor: norva »

Naszym monitoringiem wizyjnym w pracy zajęła się firma Instalacje Systemów https://www.instalacjemarciniak.pl/inst ... ng-wizyjny z Dziarnowa. Monitoring wizyjny znacząco wpłynął na wzrost naszego bezpieczeństwa. Składa się on z kamer oraz oprogramowania zarządzającego obróbką rejestrowanego obrazu i algorytmów dotyczących detekcji zdarzeń alarmowych. Mamy jeszcze centrum monitorowania. To wszystko zainstalowała nam ta rzetelna firma, są kompetentni, korzystaj ze świetnej jakości sprzętu, który działa niezawodnie, mają korzystne ceny, polecam.
hiczungłł

Re: Monitoring

Post autor: hiczungłł »

Czujniki ruchu powinny wystarczyć w zupełności. A wiesz chociaż, skąd je zamówić? Ja w końcu postanowiłem wybrać ofertę http://atline.pl/oferta/produkty/ . Produkty, którymi dysponują pozwoliły mi na zabezpieczenie domu przed ewentualnymi kłopotami, które to mogłyby nastać.
Tuzoń

Re: Monitoring

Post autor: Tuzoń »

Jak szukacie dobrej jakości systemów do monitoringu swojego domu to może warto w takim razie zastanowić się nad wyborem porządnych rozwiązań, które pozwalają chronić nasz dom i majątek przed próbami kradzieży, czy włamań tym bardziej podczas naszych nieobecności. Dlatego też my zdecydowaliśmy się na gotowy zestaw od orllo https://orllo.pl/zestaw-do-monitoringu- ... 1080p.html który jak do tej pory spisuje się świetnie. Jakość nagrań Full HD, tryb nocny, powiadomienie alarmowe i wiele innych warto sprawdzić, myślę że będziecie pozytywnie zaskoczeni.
hiczungł

Re: Monitoring

Post autor: hiczungł »

U nas co prawda są kamery termowizyjne i sprawują się solidnie. Za ich montaż odpowiadali http://atline.pl/kategorie-oferta/kamery-termowizyjne/ ,także ich oferty pochodza. Nie ma co żałować na bezpieczeństwo. Ostatnio naszych sąsiadów okradli w nocy, przez co podjęliśmy decyzję iż taka inwestycja będzie koniecznością.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 448
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Monitoring

Post autor: Kaja »

Porządny monitoring przydaje się przy wielu różnych okazjach, zwłaszcza gdy montuje się go w okolicach lub wewnątrz różnych obiektów. Chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo. Ważne jednak, by sprzęt dobrać odpowiednio, bo technologia może być różna, jak i jakość obrazu.
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 279
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Re: Monitoring

Post autor: karin33 »

Jeszcze nie mam, ale poważnie zastanawiam się nad montażem monitoringu. Z tego co wiem to teraz coraz więcej osób decyduje się na montaż kamer. To znacznie podnosi bezpieczeństwo nieruchomości. Zwłaszcza jeśli taki monitoring połączony jest z instalacją alarmową. Tu https://fpi.com.pl/ znalazłam firmę z Krakowa, która kompleksowo zajmuje się takimi tematami. A takie kompleksowe usługi lubię najbardziej.
Iłka11

Re: Monitoring

Post autor: Iłka11 »

Jeśli chodzi o szeroko pojęty monitoring to urządzenia z tym związane mogą być wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu jako właśnie typowy monitoring, ale też kontrolę jakości czy przy skanowaniu 3D. Do wszystkiego można bez problemu dostosować odpowiednie urządzenia. Mnie interesują kamery przemysłowe zewnętrzne , mam już nawet mniej więcej wybrane, które będą najbardziej odpowiednie. Trzeba zwracać uwagę na parametry, żeby potem dany sprzęt mógł bez problemu sprostać wymaganiom.
michał

Re: Monitoring

Post autor: michał »

Według mnie bardzo ważne jest by w pojazdach był zamontowany monitoring, dlatego warto wybrać https://www.truckonline.pl/ . Teraz gdy mam nowych kierowców i nie mam do nich zaufania to z łatwością mogę sprawdzić w jaki sposób pracują, więc jak najbardziej warto na niego postawić
ODPOWIEDZ