lubisz grać na automatach?

lrać

lubisz grać na automatach?

Post autor: lrać »

Chciałbym znaleźć stronę z recenzjami kasyn, możesz mi powiedzieć?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    .
dłąboka

Re: lubisz grać na automatach?

Post autor: dłąboka »

nie słuchaj go, powiem ci dobrą stronę.                                                                                                                                                                                                                                                               .
pokiś0333

Re: lubisz grać na automatach?

Post autor: pokiś0333 »

Automaty na pewno nie są odpowiednią opcją dla mnie. Jednak jak już tutaj o grach mowa, to polecam Wam wszystkim grę LOL, ponieważ od jakiegoś czasu się nią zainteresowałam. Fajnie, że do tej gry, online można znaleźć wiele różnych propozycji i pomocy w kwestii tego, w jaki sposób zagrać i przejść wszystkie etapy. Dla mnie akurat świetne artykuły dostępne są na stronie http://matma4u.pl/blog/70/entry-212-jak ... f-legends/ gdyby ktoś chciał sprawdzić.
maśka

Re: lubisz grać na automatach?

Post autor: maśka »

Do mnie hazard nie przemawia. Nigdy nie pociągały mnie ani automaty do gier stacjonarne ani tym bardziej te internetowe. Ja wolę swój wolny czas poświęcać strategicznym grom internetowym. Ostatnio chciałam zagrać w coś nowego i tutaj https://linuxboat.pl/gry-uwielbiane-przez-gamerow/ natrafiłam na artykuł, z którego dowiedziałam się na temat gry LoL. Z pewnością to będzie gra w której spróbuję swoich sił.
ODPOWIEDZ