kto wywozi odpady ?

dajmąd

kto wywozi odpady ?

Post autor: dajmąd »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań wystarczy klik https://wywozodpadowwroclaw.pl/
Sławek

Re: kto wywozi odpady ?

Post autor: Sławek »

To wszystko zależy gdzie kto ma firmę ;) Ja mam np. na w Katowicach i u mnie takimi różnymi odpadami są gdzieś jakieś lakiery, farby i inne substancje chemiczne, których absolutnie nie można wylewać do zlewu. Zajmuje sie odbiorem i transportem specjalna firma taka jak ta https://www.wektorsc.eu
patyś

Re: kto wywozi odpady ?

Post autor: patyś »

A tutaj https://cdsrecycling.pl/zostan-naszym-partnerem/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Macie tam sporo ciekawych informacji na temat programu CDSRecycling Partner. Jest to ciekawe rozwiązanie dla pracowników produkcyjnych. Można w ten sposób wiele zarobić. Za skuteczne polecenie można uzyskać prowizję w wysokości 10%.
tómbrant

Re: kto wywozi odpady ?

Post autor: tómbrant »

To zależy od rodzaju odpadów. Jeżeli mieszkacie w Szczecinie i chcecie się pozbyć odpadów przemysłowych lub niebezpiecznych to polecam wam skontaktować się z http://ekomarmax.pl/ Sam kilkukrotnie korzystałem z usług tej firmy i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
hiczungł

Re: kto wywozi odpady ?

Post autor: hiczungł »

Pamiętaj, że dobrze było wcześniej zadbać o pojemniki na odpady. Ja je przetrzymuję w tych, które zapewnili nam https://www.proekoserwis.pl/pojemniki/dwukolowe/ , po mocno atrakcyjnej cenie. Mowa o dwukołowych, specyfikujących się pojemnością 240 l. Coś takiego całkowicie wystarczy!
lena007

Re: kto wywozi odpady ?

Post autor: lena007 »

Jeśli chcecie postawić na sprawdzone i praktyczne rozwiązania, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://esbud.pl/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat oferty firmy, która się tym zajmuje. Nie da się ukryć, że bardzo kompleksowo podchodzą do tematu, co jest dużym plusem. Rozejrzyjcie się tam koniecznie.
fórtka

Re: kto wywozi odpady ?

Post autor: fórtka »

Ja te zadanie powierzyłem do https://recykler.szczecin.pl/oferta/odpady/ i musze przyznać, że okazało się strzałem w 10. Odbiór odpadów odbył się tutaj zgodnie z planem i profesjonalnie. Dokladnie na czyms takim mi zalezalo. Teraz mamy gwarancje, ze odpady lądują w odpowiednim miejscu.
Franekk48

Re: kto wywozi odpady ?

Post autor: Franekk48 »

Dzięki za pomoc. Ja niedawno skończyłem budowę domu, dlatego poszukiwałem firmy specjalizującej się w odbiorze i utylizacji odpadów. Ostatecznie zdecydowałem się na skorzystanie z usług firmy Eko-Jumir z Jaworzna. Zajęli się m.in. wynajmem kontenerów oraz wywozem gruzu ceglanego, betonowego i ceramicznego. Gwarantują atrakcyjne ceny, profesjonalną obsługę klienta oraz terminową realizację usług. Sądzę, że bez problemu będą w stanie pomóc również i Wam.
nowosielski

Re: kto wywozi odpady ?

Post autor: nowosielski »

Z kolei w Poznaniu zgłaszamy się do ZUZPER RECYKLING. Ich siedziba mieści się w Komornikach. Mamy w zwyczaju generować spore ilości odpadów, także korzystanie z ich usług to niemalże konieczność. Za każdym razem, gdy pojawiała się potrzeba to wynajmowali nam świeży i nowoczesny kontener w którym umieściliśmy większość z odpadów. Opłacalny wybór, zdecydowanie. Warto również odnotować, że specjalizują się w utylizacji gruzu - to usługa w szczególności konieczna na wszelkich placach budowy. Atrakcyjne ceny, jak i pakiety promocyjne zachęciły nas do skorzystania z właśnie ich usług !
utero2

Re: kto wywozi odpady ?

Post autor: utero2 »

Wywóz, jak i utylizację odpadów można zlecić zewnętrznej firmie. Na te okazję postanowiliśmy o zgłoszeniu się do EKOPROD z Bytomia , dla których realizacja tego zadania nie była kłopotem. Wszystko, co pozostało po budowie zgarnęli od nas w trybie natychmiastowym. Całe szczęście, gdyż obawialiśmy się tego, co właściwie stanie się z tymi odpadami. W końcu nikt z nas nie tolerowałby odpadów wywiezionych do lasu czy w inne, nieodpowiednie miejsce. Z resztą oferta EKOPROD była nam już wcześniej znana, ponieważ jest to doświadczony dostawca kruszyw.
juwi9333

Re: kto wywozi odpady ?

Post autor: juwi9333 »

Nie każdy segreguje śmieci i często jest to robione świadomie. A jeśli jest kontrola to często całe osiedle musi za to odpowiadać. Na szczęście można tego uniknąć. Dowiedziałam się o ofercie Ecosorting, która posiada dyspensery z oznakowanymi workami. Pozwalają one na identyfikację tego kto segreguje śmieci, a kto nie.
semi839

Re: kto wywozi odpady ?

Post autor: semi839 »

Odpady wywożą specjalne firmy, które mają do tego uprawnienia, odpowiednie pojazdy i z którymi odpisało się umowę. Na terenie Warszawy i okolic jedną z firm jest https://krymar.eu/ . Możecie zerknąć i sprawdzić, jakie mają usługi i zdecydować się na współpracę.
Awatar użytkownika
lawenda
Posty: 290
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:50

Re: kto wywozi odpady ?

Post autor: lawenda »

Zależ o jakich odpadach mówimy? Jeśli elektrośmieci, to polecam wam https://odbioryfirmowe.pl/ Odbiorą odpady z Twojej firmy, po wcześniejszym wypełnieniu formularza.
Awatar użytkownika
klamka
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:31

Re: kto wywozi odpady ?

Post autor: klamka »

Zawsze miałam problem ze zbiorami elektrośmieci w garażu. Długo szukałam odpowiedniej firmy, która mogłaby się tym zająć w moim imieniu. Widziałam, że tutaj https://odbiorydomowe.pl/ oferują podobne usługi. Czy ktoś z was korzystał z ich usług? Chętnie poznam wasze opinie.
Awatar użytkownika
diademe
Posty: 380
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:40

Re: kto wywozi odpady ?

Post autor: diademe »

Jeśli chodzi o przetransportowanie odpadów budowlanych, to moim zdaniem warto sięgnąć do tej oferty: https://schuettflix.com/pl/pl/o-uslugac ... budowlane/. Znajdziecie tam firmę, która zajmuje się tym od lat, więc tym bardziej warto sięgnąć do ich oferty lub chociażby ją przejrzeć, a na pewno nie będziecie żałować.

sukiennik limanowa rowery
ODPOWIEDZ