Jargum - węże, złącza i obejmy

Awatar użytkownika
laurencjusz_83
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2019, 4:37

Jargum - węże, złącza i obejmy

Post autor: laurencjusz_83 »

Przy okazji szukania solidnego węża ogrodowego trafiłam na ofertę https://jargum.pl/. Znacie tę firmę? Są na rynku już ponad 20 lat i sprzedają najwyższej jakości węże różnego przeznaczenia, ale też złącza i obejmy. Polecam przejrzeć katalog ich produktów.
miśkowy

Re: Jargum - węże, złącza i obejmy

Post autor: miśkowy »

Prowadzi remont i będziesz potrzebować obejmy do mocowania, rur kanalizacyjnych czy rur od ogrzewania. U nich również zaopatrzysz się w odwodnienia, kratki oraz wszelkiego rodzaju mocowania. Oferta producenta https://goodwork.pl systemów mocowań na pewno powinna spełnić twoje oczekiwania.
jaros

Re: Jargum - węże, złącza i obejmy

Post autor: jaros »

A jeśli szukacie czegoś, aby połączyć poszczególne elementy, to najlepszym rozwiązaniem będą obejmy, w tym obejmy do rur, a także odpowiednio dopasowane opaski. Świetnie sprawdzą się produkty od https://obejmy-mocowania.pl/. Ich produkty są naprawdę dobrej jakości, wytrzymałe, no i duży plus za szeroki asortyment produktów. No i co równie ważne - pozawalają zaoszczędzić mój czas - zamawiam i wszystko czego potrzebuję trafia pod wskazany adres :) Super sprawa
ODPOWIEDZ