Inwestycja w szkolenia?

Bąbel

Inwestycja w szkolenia?

Post autor: Bąbel »

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach największą wartością jest wiedza i umiejętności. A inwestycja w szkolenia swoje czy swych pracowników to najlepsza lokata kapitału! Orientujecie się natomiast czy jest możliwość pozyskania jakiegoś dobrego dofinansowania na tego typu inwestycję? Chciałbym zafundować swym pracownikom porządne szkolenie biznesowe, gdyż na to zasługują.
Kółko01

Re: Inwestycja w szkolenia?

Post autor: Kółko01 »

Warto, warto. Sam wiem coś na ten temat. Sam za takie szkolenia jeszcze kilka lat temu płaciłem z własnej (firmowej) kasy. Obecnie zastanowiłbym się nad innym rozwiązaniem. Tutaj proponują na przykład ciekawy sposób na pozyskiwanie funduszy na szkolenia. Myślę, że dobrze byłoby zastanowić się nad tym rozwiązaniem i wdrożyć go w życie :)
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Inwestycja w szkolenia?

Post autor: alutka90 »

Witam,bardzo zalezy mi na tym,by postarac sie o dofinansowanie. Chętnie poznam wasze opinie, poniewaz moja firma nieco podupadla w pandemii. Co sądzicie o tym https://edoradca.pl/oferta/doradztwo-europejskie/ ? Czy wy,jako wlasciciele firm staraliscie sie kiedys o srodki z UE?
Awatar użytkownika
gajga
Posty: 141
Rejestracja: 30 kwie 2019, 13:58

Re: Inwestycja w szkolenia?

Post autor: gajga »

A jakby tak od podstaw wykształcić sobie pracowników i przygotować ich praktycznie do pracy? Zobaczcie na stronie Edunet Poland czym jest właśnie kształcenie dualne. Edunet to centrum kształcenia i podnoszenia kwalifikacji, poza kształceniem dualnym przeprowadzają także różnego rodzaju szkolenia i kursy. Warto się zapoznać z ich ofertą.
Sójka

Re: Inwestycja w szkolenia?

Post autor: Sójka »

Warto inwestować w szkolenia, dają one szansę na lepszą pracę. Jeśli szukacie szkoleń dla operatorów maszyn roboczych to polecam ursy organizowane przez firmę Oświata Lingwista i ich Centrum Szkolenia Zawodowego - https://solidneszkolenia.pl/szkolenia/s ... roboczych/. Szkolą operatorów w wielu specjalnościach, które wymienione są w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki na ten temat. Po zakończonym kursie uczestnicy uzyskują uprawnienia w postaci Książk Operatora Maszyn Roboczych oraz Świadectwo Kwalifikacyjne wydane przez Sieć Badawczą “Łukasiewicz" Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Inwestycja w szkolenia?

Post autor: alutka90 »

Witam, uważam,że szkolenia to dobry pomysł. Zalezy mi na tym,by rozwijać się cały czas, przez co rozwijać również swój biznes. Co sądzicie o tym https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/ ? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami, zalezy mi,by moja firma rozwijała się szybko i pręznie.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Inwestycja w szkolenia?

Post autor: Walkowa »

A czy ktoś z Was szuka może szkoleń z zakresu instalacji sprężonego powietrza, pomiarów termowizyjnych, czy też wykorzystania odnawialnych źródeł energii? Jeśli tak, to polecam zapoznać się z ofertą firmy Efektywniej z Wrocławia, którą znajdziecie na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/szkolenia/. Jak widać do wyboru jest tam całkiem sporo takich właśnie szkoleń ;)
Awatar użytkownika
poskina
Posty: 104
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:37

Re: Inwestycja w szkolenia?

Post autor: poskina »

Zawsze się opłaca inwestować w szkolenia pracowników, w końcu dbanie o ich rozwój wpłynie pozytywnie na zyski w firmie. Ostatnio zaangażowałam kilku pracowników w badanie 360 stopni, gdyż musiałam przetestować nowo przyjętą osobę i miał kilka niedociągnięć, ale został już przeszkolony w tych kwestiach. Takie testy są bardzo dobre gdy chcemy zweryfikować czy umiejętności wpisane w CV są realne.
Diwamalediwa

Re: Inwestycja w szkolenia?

Post autor: Diwamalediwa »

Witam.
Zorganizowanie odpowiedniego szkolenia może być najlepszą z podjętych decyzji. Jedno z żelaznych praw biznesu mówi, że więcej błędów tkwi w tym, jaki problem rozwiązujemy, niż jak go rozwiązujemy. Propozycja wartości to szalenie przydatne narzędzie, które przy właściwym zastosowaniu pomaga naszemu zespołowi odkryć i zdefiniować produkt, zanim ruszymy z projektowaniem i produkcją. Tak więc warto postawić na szkolenie https://uxupgrade.pl/szkolenia/podstawy ... w-axure-rp.
Pozdrawiam.
Baśka088

Re: Inwestycja w szkolenia?

Post autor: Baśka088 »

Czy wiecie, które ośrodki oferują kurs kolejowy. Zależy mi na pełnym doradztwie. Jakiś czas temu znalazłam Warszawskie Centrum Edukacyjne. Czy znacie tą placówkę?Centrum istnieje już od ponad 25 lat. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://bizhub24.pl/forum/
Awatar użytkownika
Malva
Posty: 140
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:12

Re: Inwestycja w szkolenia?

Post autor: Malva »

Zawsze warto inwestować w szkolenia. Przede wszystkim dzięki kursom i szkoleniom można się rozwijać, a także nauczyć zupełnie nowych rzeczy. Dla osób zainteresowanych praca np. w magazynie bardzo przydatny może być kurs na wózki widłowe. Na czym polega taki kurs i jak przebiega dowiecie się z artykułu https://www.automatyka.pl/artykuly/kurs ... --203104-6 . Do kierowania wózkiem niezbędne są uprawnienia, dlatego kurs jest w takim przypadku konieczny.
Kulae2

Re: Inwestycja w szkolenia?

Post autor: Kulae2 »

Witam,co sądzicie o tym,by korzystac ze szkolen? Czy uwazacie,ze to dobry pomysl na to,by się rozwijac? Zadtanawiam sie nad szkoleniem, ktore polecał mi moj szef https://uxupgrade.pl/szkolenia/podstawy ... w-axure-rp
Co o tym sądzicie ? Będę bardzo wdzięczna za wasze opinie. Axure to oprogramowanie ktore mnie interesuje pod wzgledem szkolen wiec jestem mocno zainteresowana tym szkoleniem. Moze ktos z was bral w nim udzial ? Chetnie poznam tez inne propozycje
dańka

Re: Inwestycja w szkolenia?

Post autor: dańka »

Bąbel pisze: ↑09 cze 2021, 9:42 Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach największą wartością jest wiedza i umiejętności. A inwestycja w szkolenia swoje czy swych pracowników to najlepsza lokata kapitału! Orientujecie się natomiast czy jest możliwość pozyskania jakiegoś dobrego dofinansowania na tego typu inwestycję? Chciałbym zafundować swym pracownikom porządne szkolenie biznesowe, gdyż na to zasługują.
Jak najbardziej można się starać o różne dofinansowania. Super jeśli firma inwestuje w różnego rodzaju szkolenia. Wtedy można powiedzieć, że ma się pracę dzięki której można się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności. Oczywiście najpierw tę pracę trzeba mieć. Dla mnie pomocna okazała się strona https://poradnikpracownika.pl/ogloszenia-o-prace , dużo tam ofert w różnych zawodach gdyby też ktoś szukał pracy.
wiolka

Re: Inwestycja w szkolenia?

Post autor: wiolka »

Akurat ja od jakiegoś czasu myślę o tym by postawić na dniach na sep częstochowa . Ogólnie jeśli chodzi o szkolenia to faktycznie są one bardzo wartościowe, można tutaj zdobyć naprawdę wielką wiedzę co jest też jednak bardzo ważne.
AdamM

Re: Inwestycja w szkolenia?

Post autor: AdamM »

Warto, jak najbardziej inwestować we własny rozwój. Ofert szkoleń jest bardzo dużo. Warto się przyjrzeć różnym ofertom. Jeśli potrzebujecie szkoleń dla spawaczy (bardzo poszukiwany zawód w obecnych czasach) to polecam kursy w Centrum Szkolenia Zawodowego w Gdańsku. Firma ma świetnych instruktorów, którzy prowadzą kursy profesjonalnie i przekazują konkretną wiedzę. Po kursie otrzymuje sie certyfikat, honorowany w Polsce i za granicą.
dariaa

Re: Inwestycja w szkolenia?

Post autor: dariaa »

Sama od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym by postawić na pompy ciepła szkolenia . Właśnie bardzo dużo osób zachwalało sobie to rozwiązanie, dodatkowo też obsługa z wielkim zaangażowaniem podchodzi do spraw klientów, więc moze jednak to będzie dobry wybór
antośkaa

Re: Inwestycja w szkolenia?

Post autor: antośkaa »

Pragnę podzielić się z wami informacją, że mentoring jest niezwykle interesującym narzędziem do rozwoju osobistego. Osobiście rozważam skorzystanie z platformy https://www.coachwise.org/mentoring-strefa-wiedzy/ jako potencjalnego źródła cennej wiedzy i wsparcia. Zauważyłam, że wiele osób wyrażało pochwały wobec tego typu inicjatyw, co dodatkowo motywuje mnie do rozważenia takiej opcji.
ODPOWIEDZ