Hobby

Awatar użytkownika
marcinekPL
Posty: 8
Rejestracja: 04 cze 2020, 10:37
Kontakt:

Re: Hobby

Post autor: marcinekPL »

Ja tam lubię pooglądać jakieś całe filmy online.
Uwielbiam oglądać filmy i seriale online
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Hobby

Post autor: Walkowa »

Ja zawsze staram się w wolnym czasie robić coś pożytecznego, na przykład uczę się języków obcych. Nawet nie zauważyłam, kiedy stało się to moim hobby. Ostatnio rozpoczęłam naukę hiszpańskiego, bo znalazłam fajny kurs na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online. Kto z Was potrafi mówić w tym języku? Ile czasu zajęła Wam nauka?
mariuszmałkin

Re: Hobby

Post autor: mariuszmałkin »

Od lat pasjonuję się gołębiami i dbam o okoliczne ptactwo, postawiłem karmniki, dokładam karmy i regularnie dorzucam niezbędnych witamin, które zamawiam przez firmę https://golebiesilver.pl/ gdzie specjalizują się w sprzedaży artykułów dla gołębi. Serce mi topnieje jak widzę jak ptaki korzystają z tych udogodnień :)
Awatar użytkownika
goodwer
Posty: 258
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:24

Re: Hobby

Post autor: goodwer »

Ile ludzi tyle pomysłow na hobby. Ja jestem z tych ciekawych osób, które próbują dosłownie wszystkiego. Ostatnio dużo przyjemności przynosi mi sztuka, dlatego też nie mogę się doczekać aż ponownie zostanie otwarte http://spotkaniakultur.com/ w Lublinie. Jestem ciekawe, czy znacie tę placówkę?
Żółw

Re: Hobby

Post autor: Żółw »

Jak dla mnie, to chyba najlepszą stroną w Polsce dla numizmatyków jest: http://www.skarbnicanarodowa.info.pl/opinie/ - znajdziecie tam naprawdę sporo ciekawych treści, związanych z numizmatyką. Jeśli jesteście zaintetesowani tematem, to zdecydowanie polecam w wolnym czasie zajrzeć pod ten link. Bo naprawdę warto.
Franuś4555

Re: Hobby

Post autor: Franuś4555 »

Bardzo dużo osób zalicza sztukę do hobby co jest naprawdę bardzo ciekawe. Jeśli chodzi o sztukę to uważam, że art branding jest bardzo ciekawym zagadnieniem z którym warto się zapoznać. Osobiście lubię nieco awangardowe podejście do sztuki gdyż jest to ciekawe.
toryń

Re: Hobby

Post autor: toryń »

Znam ludzi którzy szukają hobby na siłę :) co chwila zabierając się za nowe rzeczy. Ja uwielbiam czytać, od dziecka dużo czytam i innego hobby bym nawet nie chciała szukać. Wystarczy my dobra książka tego typu https://www.taniaksiazka.pl/instynkt-na ... 28452.html by mój dzień był od razu lepszy
ODPOWIEDZ