Hobby

Awatar użytkownika
marcinekPL
Posty: 8
Rejestracja: 04 cze 2020, 10:37
Kontakt:

Re: Hobby

Post autor: marcinekPL »

Ja tam lubię pooglądać jakieś całe filmy online.
Uwielbiam oglądać filmy i seriale online
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Hobby

Post autor: Walkowa »

Ja zawsze staram się w wolnym czasie robić coś pożytecznego, na przykład uczę się języków obcych. Nawet nie zauważyłam, kiedy stało się to moim hobby. Ostatnio rozpoczęłam naukę hiszpańskiego, bo znalazłam fajny kurs na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online. Kto z Was potrafi mówić w tym języku? Ile czasu zajęła Wam nauka?
mariuszmałkin

Re: Hobby

Post autor: mariuszmałkin »

Od lat pasjonuję się gołębiami i dbam o okoliczne ptactwo, postawiłem karmniki, dokładam karmy i regularnie dorzucam niezbędnych witamin, które zamawiam przez firmę https://golebiesilver.pl/ gdzie specjalizują się w sprzedaży artykułów dla gołębi. Serce mi topnieje jak widzę jak ptaki korzystają z tych udogodnień :)
Awatar użytkownika
goodwer
Posty: 258
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:24

Re: Hobby

Post autor: goodwer »

Ile ludzi tyle pomysłow na hobby. Ja jestem z tych ciekawych osób, które próbują dosłownie wszystkiego. Ostatnio dużo przyjemności przynosi mi sztuka, dlatego też nie mogę się doczekać aż ponownie zostanie otwarte http://spotkaniakultur.com/ w Lublinie. Jestem ciekawe, czy znacie tę placówkę?
Żółw

Re: Hobby

Post autor: Żółw »

Jak dla mnie, to chyba najlepszą stroną w Polsce dla numizmatyków jest: http://www.skarbnicanarodowa.info.pl/opinie/ - znajdziecie tam naprawdę sporo ciekawych treści, związanych z numizmatyką. Jeśli jesteście zaintetesowani tematem, to zdecydowanie polecam w wolnym czasie zajrzeć pod ten link. Bo naprawdę warto.
Franuś4555

Re: Hobby

Post autor: Franuś4555 »

Bardzo dużo osób zalicza sztukę do hobby co jest naprawdę bardzo ciekawe. Jeśli chodzi o sztukę to uważam, że art branding jest bardzo ciekawym zagadnieniem z którym warto się zapoznać. Osobiście lubię nieco awangardowe podejście do sztuki gdyż jest to ciekawe.
toryń

Re: Hobby

Post autor: toryń »

Znam ludzi którzy szukają hobby na siłę :) co chwila zabierając się za nowe rzeczy. Ja uwielbiam czytać, od dziecka dużo czytam i innego hobby bym nawet nie chciała szukać. Wystarczy my dobra książka tego typu https://www.taniaksiazka.pl/instynkt-na ... 28452.html by mój dzień był od razu lepszy
margiel
Posty: 103
Rejestracja: 17 gru 2018, 8:43

Re: Hobby

Post autor: margiel »

To ja z własnego doświadczenia nie dam Ci pomysłów na wychodzenie z domu bo moje aktywności są w domu poza dniami gdy idę na siłownię trening z hantlami w domu, joga i pilates w domu. Medytuje przed snem. Książka. Ogólnie tutaj mozesz sobie poczytać o tym co ostatnio ciekawego zostało wydane https://ksiazkipanazenona.pl
Stylizacja paznokci - wszystko w domu ale może spacery z audiobookiem? Taniec intuicyjny? Jakieś zajęcia fitness czy trampoliny? Spotkania w klubie planszowkowym, zajęcia garncarskie lub teatralne opcji jest miliony, kwestia funduszy i zainteresowań.
syśkaa

Re: Hobby

Post autor: syśkaa »

Odnoszę wrażenie, że moglibyście zainteresować się ofertą dostępną na stronie https://nurkowy.com.pl/ . Znajdziecie tam wysokiej jakości akcesoria do nurkowania, a obsługa klienta cechuje się znacznym zaangażowaniem, co również ma duże znaczenie.
poli99022

Re: Hobby

Post autor: poli99022 »

Warto też łączyć hobby ze zdobywaniem ciekawej wiedzy i zdecydowanie w coś takiego wpasowuje się mykologia. Obserwując grzyby i sprawdzając ich wzrost można dowiedzieć się sporo różnych informacji. Uważam, że ciekawym gatunkiem jest golden teacher . Kluczowe są właściwości grzybów z tego gatunku, o których możecie w wielu miejscach przeczytać.
kajaa

Re: Hobby

Post autor: kajaa »

Można także skorzystać z materiałów udostępnionych na stronie https://www.witariada.com/ , gdzie znajduje się bogata kolekcja informacji o wydarzeniach związanych z witariadą. Warto tam zaglądać, aby zgłębić temat bardziej szczegółowo.
ODPOWIEDZ