Graj w pasjans solitaire online za darmo

fenda

Graj w pasjans solitaire online za darmo

Post autor: fenda »

Graj w pasjans solitaire online za darmo
Neuronaukowcy twierdzą, że każda osoba musi trenować mózg. Najłatwiej to zrobić-korzystając z arkad rozwojowych. Spróbuj gry online Pyramid Solitaire – trzeba dokładnie przemyśleć, które karty lepiej połączyć w parę, aby usunąć je z pola. Wydaje się to proste, ale musisz obliczyć wszystkie ruchy z wyprzedzeniem.
Nowe Graj w pasjans solitaire online za darmo, bez rejestracji.
Pyramid gry pozwalają początkującym łatwo poczuć się komfortowo w trakcie procesu. Nazwa dobrze odzwierciedla kształt układu. Przed Tobą są piramidy z kart. Aby dostać się do najwyższego punktu, musisz usunąć wszystkie znajdujące się poniżej. Oprócz kształtu, urządzenie zręcznościowe jest bardzo podobne do innych pasjansów-zbieraj pary, aż usuniesz wszystkie karty. Znacznie wygodniej jest grać, jeśli otworzysz gry na pełnym ekranie. W ten sposób obejrzysz całe pole naraz i będziesz mógł szybciej analizować sytuację.
Chcesz ukończyć misję pasjansa "Piramida Solitaire" w stylu egipskim? Ta wersja pasjansa "Pyramid Cards Solitaire" jest nieco prostsza niż klasyczna gra i ściśle mówiąc nie" Piramida " w ogóle. Karty nie są ułożone w trójkąt, ale w różnych kombinacjach: stos, wentylator lub kolumna z odwróconą górną kartą.
Nazwa pasjansa "piramida" nie jest przypadkowa. Gra towarzyszy proces rozkładania kart przez egipskie otoczenie: pomagasz poszukiwaczowi przygód dostać się do piramidy, gdzie rywalizujesz z mumiami. Dlatego celem gry nie jest rozłożenie "piramidy" z kart, ale wykonanie zadań questu. Najpierw musisz wybrać kartę, która jest wyższa lub niższa niż odwrócona karta stosu. Następnie wybrana wartość stanie się funduszem dla następnej karty. Na przykład: jeśli zacząłeś grać z odwróconym asem, musisz znaleźć dwójkę lub króla dowolnego koloru.
Obrazek