dreamlike.pl

KatarzynaB

dreamlike.pl

Post autor: KatarzynaB »

Cześć wszystkim!

Moi mili, rzadko udzielam się na tym forum, ale tym razem podzielę się z Wami stroną dreamlike.pl. To strona, która należy do agencji marketingowej Dreamlike z Krakowa. Trafiłam na nią po wpisaniu w Google frazy "agencja marketingowa kraków". Wyświetlili mi się jako pierwsi.

Dlaczego piszę o nich? Ano dlatego, że w mojej wnętrzarskiej historii, miałam już wzloty i upadki. Było sporo klientów, a później cisza. Od kiedy rozpoczęłam z nimi współpracę, mogę tylko narzekać na brak wolnego czasu :mrgreen: . Rzetelnie i z zaangażowaniem poprawili mi stronę zarówno wizualnie, jak i technicznie. Sprawili, że strona jest wyżej wyświetlana w organicznych wynikach wyszukiwania. Poza tym zrobili mi nowe projekty ulotek i wizytówek. Wkrótce mamy ruszać z kampanią reklamową w Google. Zwlekam z jej startem bo potrzebuję na cito jakiegoś pracownika. Ich usługi dosłownie spłacają mi się z grubą nadwyżką. Uważam, że takie firmy warto polecać i stąd też mój wpis tutaj.
dolatka

Re: dreamlike.pl

Post autor: dolatka »

Mam nadzieję, że każdy z Was ma możliwości i pod tym względem mocno zastanawiam się nad rozwiązaniami i jak już, to wprowadzam to, co nowe i skuteczne. I tu https://adwave.eu/czym-jest-growth-hacking/ macie nowy rodzaj marketingu, skądinąd bardzo dobre podejście. Nowatorskie.
ODPOWIEDZ