Biura księgowe

piotrtalikoss

Biura księgowe

Post autor: piotrtalikoss »

Postanowiłem, że odchodzę z etatu bo chcę pracować dla siebie. Szukam księgowego, który pomoże mi przejść od etatowca po przedsiębiorcę. Znalazłem w intrenecie portal znany księgowy - http://www.znany-ksiegowy.pl . Widzę, że reklamują się u nich biura rachunkowe a portal umożliwia sprawdzenie cen w kilku biurach rachunkowych. Chciałbym was spytać czy współpracowaliście już z nimi i poznać waszą opinię o nich? Czy znaleźli dla was biuro rachunkowe i jesteście zadowoleni z podmiotu, który został polecony przez portal znany księgowy? Czekam na info od was.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Biura księgowe

Post autor: Walkowa »

Wydaje mi się, że w każdym większym mieście da się znaleźć chociaż jedno dobre biuro rachunkowe. W Jeleniej Górze na przykład poleciłabym Wam biuro https://krzywickabiuro.pl/. Jak widać można tam liczyć na naprawdę profesjonalną obsługę księgową ;)
Awatar użytkownika
ewro
Posty: 55
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:38

Re: Biura księgowe

Post autor: ewro »

Czasami trzeba trochę poszukać, bo inaczej można tylko mieć problemy. U nas księgowością najpierw zajmowała się firma, która nie zdążała z terminami i musieliśmy ją zmienić. Obecnie już mamy profesjonalnie prowadzoną pełną księgowość przez biuro Dywidenda z Warszawy http://dywidenda.waw.pl/index.php/cennik/. Zdecydowanie ich polecam, są najlepsi, znają się na tym, co robią, posiadają korzystne ceny, no i ze wszystkim się wyrabiają.
bęrtan

Re: Biura księgowe

Post autor: bęrtan »

Znalezienie sprawdzonego i zaufanego biura rachunkowego jest ważne. Jeżeli mieszkacie w Warszawie lub okolicach to polecam wam zapoznać się z ofertą https://www.kognitariat.pl/ Sam od dawna korzystam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.

własnoręczne stroiki wielkanocne
Awatar użytkownika
bart
Posty: 38
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:30

Re: Biura księgowe

Post autor: bart »

My od lat korzystamy z usług biura rachunkowego Tax-US w Katowicach http://tax-us.pl/oferta/ i jesteśmy w pełni zadowoleni z tego jak nasza współpraca się układa. Na przestrzeni lat są tak samo profesjonalni i rzetelni, a ich usługi są jena jednakowym, wysokim poziomie. Oni dobrze zajmują się naszą rachunkowością i finansami, mają świetnych specjalistów w dziedzinie podatków i księgowości., nigdy nas nie zawiedli, mają korzystne ceny, polecam.

średniowieczne bronie
bęlbir

Re: Biura księgowe

Post autor: bęlbir »

Znalezienie porządnego biura rachunkowego jest ważne. Jeżeli mieszkacie w okolicach Lublina i rozglądacie się za zaufana firmą to polecam wam skontaktować się z http://br-napora.pl/ Tam pracują doświadczeni specjaliści, którzy znają się na księgowości.
himrań

Re: Biura księgowe

Post autor: himrań »

Jeżeli mieszkacie na terenie Poznania lub okolic i rozglądacie się za sprawdzoną firmą, która świadczy usługi księgowe to polecam wam skontaktować się z https://mbjbiznes.pl/ Sam od dawna korzystam z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
Awatar użytkownika
feliz
Posty: 59
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:34

Re: Biura księgowe

Post autor: feliz »

My zatrudniamy księgowych wewnętrznie, mamy dział księgowy i nasi specjaliści sami dbają o finanse, kadrę, płace i pełną księgowość naszego przedsiębiorstwa. Odpowiednie programy finansowo-księgowe zakupiliśmy z firmy Boss Plus http://www.bossplus.pl/offer z Gdyni. Ich oferta jest kompleksowa, posiadają w niej świetnej jakości programy, w dobrych cenach, na których dobrze i sprawnie się nam się na nich pracuje, polecam.
Łukasz

Re: Biura księgowe

Post autor: Łukasz »

Świetna decyzja. Mam nadzieję, że Ci się powiedzie. Ja również prowadzę własny sklep i jestem bardzo zadowolony z porzucenia pracy na etacie. Od samego początku współpracuję z biurem rachunkowym: https://www.elma-partner.pl. Zajmują się pełną księgowością mojej firmy. Swoje usługi realizują profesjonalnie i kompleksowo.
BłażejPL

Re: Biura księgowe

Post autor: BłażejPL »

Prowadzenie własnej firmy to trudne i czasochłonne zajęcie. Ja postanowiłem powierzyć księgowość pracownikom biura rachunkowego: https://www.euro-plus.bydgoszcz.pl. Jest to dla mnie spore ułatwienie, dzięki któremu zaoszczędzony czas mogę przeznaczyć na rozwój firmy i pozyskiwanie nowych klientów. Myślę, że Tobie również będą w stanie pomóc.
Michał1980

Re: Biura księgowe

Post autor: Michał1980 »

Bardzo odważna decyzja. Mam nadzieje, że wszystko dobrze przemyślałeś. Ja od ponad roku prowadzę niewielki sklep z narzędziami. Na księgowości nie znam się całkowicie, dlatego powierzyłem wszelkie usługi z nią związane pracownikom biura rachunkowego https://atoran.pl/oferta/ z Poznania. Dzięki temu rozwiązaniu jestem w stanie skupić się na prowadzeniu własnej działalności i pozyskiwaniu nowych klientów.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Biura księgowe

Post autor: monka »

Usług rachunkowych w sieci jest masa. Tylko wybierać, jeśli ktoś faktycznie potrzebuje. Ja na szczęście nie muszę się tym martwić. Korzystam co roku z programu pit, który mnie praktycznie przez wszystko przeprowadza. W najbliższym PIT 37 małe zmiany. Wyczytałam dziś o rozliczeniach na stronie https://www.portel.pl/strefa-biznesu/ro ... 23227?sh=1
Krzyś

Re: Biura księgowe

Post autor: Krzyś »

Ogólnie w momencie kiedy prowadzimy własną działalność to na pewno bardzo fajną sprawą będzie posiadanie własnej księgowości. Ja również zdecydowałem się na prowadzenie spółki za granicą kraju i muszę przyznać, że to był właściwy wybór. Bardzo fajnie sprawdza się również kwestia współpracy z firmą http://www.thompsonstein.com/ gdyż oni zapewniają pełne wsparcie prawnopodatkowe.
Łazarz

Re: Biura księgowe

Post autor: Łazarz »

To prawda, że w momencie gdy zakładamy własną firmę to od razu warto jest pomyśleć o księgowości oraz najlepiej o kadrach i płacach. Ja także jak tylko przeczytałem wpis http://mikroprzedsiebiorcaroku.pl/a/dkz ... o-korzysci to już teraz wiem na czym polega Payroll i jakie to niesie za sobą korzyści.
ODPOWIEDZ