Apteka internetowa

Awatar użytkownika
klamka
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:31

Apteka internetowa

Post autor: klamka »

Jeśli chodzi o zakupy online, to polecam te apteki internetowe : https://www.apteka-leki.pl/ , bo to naprawdę spora oszczędność czasu. Człowiek nie musi stać w kolejce i się niepotrzebnie nie denerwuje że czegoś nie ma. Moim ostatnim zakupem w takiej aptece były tabletki na ból gardła i syrop na kaszel. Wszystko trafiło pod moje drzwi 2 dni później :)
Awatar użytkownika
Bilba
Posty: 67
Rejestracja: 21 paź 2019, 23:51

Re: Apteka internetowa

Post autor: Bilba »

Też w tym momencie korzystam z apteki internetowej, żeby jak najrzadziej wychodzić z domu. Po prostu nie robię tego, jeśli nie muszę. Jednak mam problem z aftami (często pojawiają się u mnie w sytuacjach stresowych, a taką na pewno teraz mamy) więc zamówiłam sobie spray na afty Octenisept. Jutro powinien dotrzeć.
Żuczka

Re: Apteka internetowa

Post autor: Żuczka »

Wszystkie potrzebne produkty, a najwięcej schodzi mi żelaza zamawiam z https://www.phamily.pl/kategoria/zelazo,0.html Mają szybką i dość tanią dostawę. Sporo produktów w dobrej cenie, więc ogólnie jestem zadowolona jeszcze się nie zdarzyło, żebym z ich strony było coś nie tak.
sobiesława90

Re: Apteka internetowa

Post autor: sobiesława90 »

A co z lekami dla babci? Ja robię zakupy w DOZie i jestem bardzo zadowolona. Warto też wiedzieć, że obecnie w godzinach 8-12 oferują oni aż 20% rabatu na leki dla seniorów. Jeśli opiekujecie się seniorem to dobrze wiecie, jak ważna jest oszczędność na każdym etapie.
ODPOWIEDZ