Wózek dziecięcy

Zbieramy pomysły i informacje odnośnie sklepów z meblami dziecięcymi, a także opinie o producentach. To dobre miejsce, by wymienić się meblami lub innymi rzeczami, z których Wasze dzieci już wyrosły.
Awatar użytkownika
donata
Posty: 11
Rejestracja: 24 lut 2019, 18:33

Wózek dziecięcy

Post autor: donata »

Cześć, jesteśmy z mężem na etapie urządzania pokoju dziecięcego, kompletujemy też wyprawkę no i oczywiscie czeka nas także kupno wózka... Szukamy jakiegoś wytrzymałego wózka, z wytrzymałych materiałów i z filtrem UV, no i takiego stylowego :) Planujemy w przyszłości drugie dziecko i będziemy chcieli wykorzystać ten wózek później ;)
Awatar użytkownika
Hermana-81
Posty: 2
Rejestracja: 17 lip 2019, 6:56

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Hermana-81 »

Cześć, ja już jakiś czas temu miałam wózek firmy Cybex i byłam baaaardzo zadowolona. Miałam też ich fotelik dziecięcy i też super, także poszukaj może coś z tej firmy :)
Awatar użytkownika
lora63
Posty: 6
Rejestracja: 11 cze 2019, 12:11

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: lora63 »

Moja wnusia jeździ w takim wózku :)


Obrazek
Awatar użytkownika
donata
Posty: 11
Rejestracja: 24 lut 2019, 18:33

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: donata »

Ooo a to wózek 3w1? :) Właśnie jestem ciekawa, jak one się sprawują, polecacie? :)
Awatar użytkownika
Hermana-81
Posty: 2
Rejestracja: 17 lip 2019, 6:56

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Hermana-81 »

Taaak! Ja jak najbardziej polecam wózek 3w1 - kupujesz jeden wózek, a masz dwa wózki i fotelik :D
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Kaja »

Z tym fotelikiem bym nie szalała, najczęściej w takich wózkach 3w1 foteliki są marnej jakości. Lepiej już chyba kupić 2w1 i dokupić fotelik osobno
Awatar użytkownika
Piękna1
Posty: 26
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:13

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Piękna1 »

Na pewno trzeba pomyśleć też o zakupie wózka. Przy większym dziecku przyda się spacerówka. Polecam rzucić okiem na taki model: https://aberlystore.pl/pl/p/MINI-by-Eas ... Black/1049 . Bardzo mi się spodobał.
Awatar użytkownika
Kaoma88
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2019, 15:35

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Kaoma88 »

Wózek dziecięcy jest bardzo ważny. Ja akurat dostałam go prezencie od moich rodziców. Też 3 w 1. Ale oprócz tego bardzo dobrze jest mieć w domu taki bujaczek leżaczek, gdzie np Wasz szkrab widzi , co robicie w kuchni, jak gotujecie. Np ja mam taki bujaczek https://lionelo.com/shop/rita/ Według mnie na prawdę super sprawa :)
Awatar użytkownika
szymonn
Posty: 6
Rejestracja: 21 sie 2019, 10:17

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: szymonn »

Cześć,
Co sądzicie o ekologicznych wózkach? Posiada ktoś?
Awatar użytkownika
ArmaniMania
Posty: 20
Rejestracja: 25 wrz 2019, 23:10

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: ArmaniMania »

Kaoma88 pisze: ↑18 wrz 2019, 20:12 Wózek dziecięcy jest bardzo ważny. Ja akurat dostałam go prezencie od moich rodziców. Też 3 w 1. Ale oprócz tego bardzo dobrze jest mieć w domu taki bujaczek leżaczek, gdzie np Wasz szkrab widzi , co robicie w kuchni, jak gotujecie. Np ja mam taki bujaczek https://lionelo.com/shop/rita/ Według mnie na prawdę super sprawa :)
Cześć. To powiem Ci, ze dałaś mi na prawdę pomysł na prezent dla mojej siostry. A właściwie mojej siostrzenicy. Gdzie go kupowałaś ? Tutaj zamawiałaś na tej stronie? Dużo zajmuje miejsca?
Awatar użytkownika
Kaoma88
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2019, 15:35

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Kaoma88 »

ArmaniMania pisze: ↑25 wrz 2019, 23:12
Kaoma88 pisze: ↑18 wrz 2019, 20:12 Wózek dziecięcy jest bardzo ważny. Ja akurat dostałam go prezencie od moich rodziców. Też 3 w 1. Ale oprócz tego bardzo dobrze jest mieć w domu taki bujaczek leżaczek, gdzie np Wasz szkrab widzi , co robicie w kuchni, jak gotujecie. Np ja mam taki bujaczek https://lionelo.com/shop/rita/ Według mnie na prawdę super sprawa :)
Cześć. To powiem Ci, ze dałaś mi na prawdę pomysł na prezent dla mojej siostry. A właściwie mojej siostrzenicy. Gdzie go kupowałaś ? Tutaj zamawiałaś na tej stronie? Dużo zajmuje miejsca?
Wiesz co, ja go zamawiałam online;) Ze wszystkich które oglądałam raz, ze ten najbardziej mi sie podobał pod względem estetycznym. Poza tym jest bezpieczny, ze względu na ten 3 punktowy pas .Co do miejsca to absolutnie ;) Nie zajmuje w ogóle dużo miejsca więc spoko ;)
Awatar użytkownika
ArmaniMania
Posty: 20
Rejestracja: 25 wrz 2019, 23:10

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: ArmaniMania »

No też troche tych leżaczków się naoglądałam i ten faktycznie z tego co widze po zdjęciach to tak porządnie dosyć wykonany. A jak wygląda z czyszczeniem w praktyce?
Awatar użytkownika
czarov
Posty: 230
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:40

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: czarov »

Ostatnio z oferty która wpadła mi w oko czyli https://jamiks.shop.pl/turbany-dla-dziewczynek zamówiłem turbany dla dziewczynek czyli trend który wraca do nas i jest polecany na całym świecie, a także kilka innych rzeczy na wyprawkę poniewaz już niebawem na swiecie pojawi sie moja córka! W przypadku wózka nie miałem problemu, bo siostra nie portrzebowała i nam oddała za co bardzo jej dziekuje. Mam nadzieje, ze Wy znajdziecie taki wózek jaki trzeba i bedzie porządny!
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: monka »

Szukając wózka dziecięcego dla mojego malucha sprawdziłam wiele modeli ale najbardziej spodobał mi się wózek 3 w 1 od https://espiro.pl/wozki-dzieciece-3w1 i to ten zakupiłam. Wygodnie się z nim podróżuje, składa szybko i sprawnie, jest bezpieczny. Dodatkowo design ma nowoczesny, na tym też mi zależało. Możecie je zakupić w większości sklepów stacjonarnych.
Awatar użytkownika
mana
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2019, 16:51

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: mana »

my kupiliśmy dwa wózki dziecięce tutaj z marki bugaboo - super się sprawdzały. jeden wzięliśmy dla naszego malucha a drugi mojej siostrze w prezencie
Awatar użytkownika
Jania
Posty: 12
Rejestracja: 26 lut 2020, 19:38

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Jania »

Obecnie wybór wózków jest tak duży, że naprawdę jest w czym wybierać, a jeśli chodzi o leżaczki-bujaczki to fizjoterapeuci odradzają ich stosowanie.
Awatar użytkownika
lanza
Posty: 139
Rejestracja: 18 gru 2019, 11:15

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: lanza »

Mi się wózek o którym pisze mana podoba ale to nie jest miarodajna ocena, nie wiem jak wygląda na żywo bo kiedy wybierałam wózek dla swojego dziecka i porównałam kilka wiodących modeli to od razu wyróżnił się x-lander ciekawym designem i atrakcyjną, modną kolorystyką dlatego zamówiłam go online na próbę
Awatar użytkownika
Janxon56
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2020, 17:09

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Janxon56 »

Ja tam nie znam się na dziecięcych wózkach, ale wydaje mi się, że są lepsze fora do tego
----------------------------------------------
stal nierdzewna dąbrowa górnicza
Awatar użytkownika
kira
Posty: 94
Rejestracja: 05 lut 2020, 14:35

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: kira »

Ja niedawno urodziłam, ale na poczatku z dzieckiem w domu siedziałam, a teraz jak mam nosidełko od kinder hop model multi grow, to naprawdę jest mega wygodnie na spacerze i maluch nie jest marudny, przysypia w tym nosidełku, wiec jest ok :)
Awatar użytkownika
Ronnie
Posty: 9
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:06

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Ronnie »

Jeżeli chodzi o zakupy dla dziecka to oczywiście jest bardzo dużo rzeczy, w które będziecie musieli zainwestować. Wózek, fotelik są z pewnością jednymi z droższych. Co do zakupów dla dziecka to oferta od https://gettoys.pl powinna także was zainteresować. Znajdziecie tu spory wybór zabawek.
Awatar użytkownika
yuba
Posty: 81
Rejestracja: 13 sty 2020, 14:46

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: yuba »

ja wolałam jednak x-landera bo sprawia wrażenie bardziej solidnego a potrzebuję wózka który sprawdzi mi się zarówno na wsi jak i w mieście. Spójrz na ten wózek, jak dla mnie jest dużo lepszy.
ewiś

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: ewiś »

a ja na easy go postawiłam, oni mają niedrogie a dobre jakościowo wózki. kupiliśmy Domino bo mamy bliżniaki :) super jest. niby duży bo jednak to wózek dla 2 dzieci ale przy tym taki wygodny w prowadzeniu, wcale nie za ciężki. fajnie, ze każde siedzisko jest niezależne od siebie.
Awatar użytkownika
layne
Posty: 58
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:36

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: layne »

Co powiesz na Dante/Berto z Coletto https://www.coletto.pl/produkt/95/danteberto? Ja już słyszałam wiele opinii o tym producencie, wszystkie pozytywne, a moja siostra miała starszy wózek od nich i super jej się spisywał, więc sama chętnie się u nich zaopatrzyłam. Wybrałam właśnie ten Dante/Berto, to jeden z ich najnowszych modeli i wpadł mi w oko od razu :). Wygląda pięknie, ma odpowiednią wentylację, jest wielofunkcyjny, na czym też mi bardzo zależało, ma takie miękkie zawieszenie, więc mimo, że na wsi u dziadków są różne nawierzchnie, to wózek daje radę, no i też wybrałam opcję z kołami żelowymi, więc nie obawiam się ich przekłucia. Wózek spełnia wszystkie moje wymagania i jest też wygodny dla córci, która chętnie w nim zasypia, polecam.
liluśka

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: liluśka »

zgadzam się z ewiś, EASY GO ma fajne wózki a do tego w dobrych cenach. ja szukałam lekkiej miejskiej spacerówki i od pierwszego wejrzenia zakochałam się w Minima Plus. Obok niej nie da sie przejśc obojętnie :) baaardzo lekka, stabilna, przyjemnie się prowadzi. fajnie, ze ma dośc duże koła i wyższą rączkę.
kaśka

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: kaśka »

To prawda, mają fajne wózki ale nie widziałam ich nigdy na żywo, tak żeby dotknąć czy coś. Za to x-landera zamówiłam na próbę do domu i go przetestowałam dlatego mogłam być pewna że takiego wózka właśnie potrzebuję
Awatar użytkownika
mali9021
Posty: 142
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:55

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: mali9021 »

Jak będziesz szukać jak najlepszego wózka, to z własnego doświadczenia mogę polecić Ci Riko Nesa. Wózek nie tylko o wyjątkowym designie, bo na spacerach spisuje się rewelacyjnie. Lekko się prowadzi i nie straszne są z nim nawet wąskie, sklepowe alejki.
Róża

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Róża »

Ja z kolei postawiłam na wózek Bueno zakupiony na stronie Baby Design. Dużą jego zaletą jest wielofunkcyjność. Do tego ładnie się prezentuje, ma niską wagę, a także zapewnia odpowiedni stopień ochrony dla dziecka. To model, który można złożyć przy użyciu jednej ręki, co dla mnie jest dużym plusem. Bez problemu mieści się do samochodu i zajmuje niewiele miejsca w mieszkaniu. Mam go już 3 tygodnie i do tej pory nie było z nim żadnych problemów. Polecam :)
Awatar użytkownika
Kleo
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwie 2019, 10:56

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Kleo »

Popularne są teraz wózki Kinderkraft. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Wózki te są bezpieczne, stabilne i funkcjonalne. Do tego bardzo wygodne w użytkowaniu i estetyczne. Spory wybór wózków tej marki mają w sklepie tulisie.pl. Szybka wysyłają, jest możliwość zwrotu. Warto kupić u nich, bo część pieniędzy z każdej transakcji sklep przekazuje na rzecz dzieci chorych i potrzebujących.
Miłka1239

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Miłka1239 »

Z własnego doświadczenia mogę śmiało polecić Riko Nano Pro. Dobrze radzi sobie nawet na trudnych terenach. Ma świetną amortyzację i jest pojemny i komfortowy dla dziecka. Przy tym w super cenie i jakości. Zdecydowanie warto się zdecydować na ten wózek :)
Asiczek123

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Asiczek123 »

autor: donata » 08 sie 2019, 2:11
Cześć, jesteśmy z mężem na etapie urządzania pokoju dziecięcego, kompletujemy też wyprawkę no i oczywiscie czeka nas także kupno wózka... Szukamy jakiegoś wytrzymałego wózka, z wytrzymałych materiałów i z filtrem UV, no i takiego stylowego :) Planujemy w przyszłości drugie dziecko i będziemy chcieli wykorzystać ten wózek później ;)


Jeśli potrzebne Ci coś do miasta, polecałabym Ci Cavoe Osis. Moim zdaniem to jeden z lepszych wózków miejskich.
Polka85

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Polka85 »

autor: donata » 08 sie 2019, 2:11
Cześć, jesteśmy z mężem na etapie urządzania pokoju dziecięcego, kompletujemy też wyprawkę no i oczywiscie czeka nas także kupno wózka... Szukamy jakiegoś wytrzymałego wózka, z wytrzymałych materiałów i z filtrem UV, no i takiego stylowego :) Planujemy w przyszłości drugie dziecko i będziemy chcieli wykorzystać ten wózek później ;)


A myślałaś o tym, aby zamiast wózka wielofunkcyjnego kupić spacerówkę na całe wózkowanie? Ostatnio dowiedziałam się, że takie istnieją i od razu postanowiłam kupić Euro-Cart Flex. Wózek dzięki odpowiedniej wkładce jest bezpieczny dla maluchów już od narodzin.
Dorcia52

Re: Wózek dziecięcy

Post autor: Dorcia52 »

autor: donata » 08 sie 2019, 2:11
Cześć, jesteśmy z mężem na etapie urządzania pokoju dziecięcego, kompletujemy też wyprawkę no i oczywiscie czeka nas także kupno wózka... Szukamy jakiegoś wytrzymałego wózka, z wytrzymałych materiałów i z filtrem UV, no i takiego stylowego :) Planujemy w przyszłości drugie dziecko i będziemy chcieli wykorzystać ten wózek później ;)


Powinnaś zwrócić uwagę na Cavoe Osis. Spełnia Twoje oczekiwania, a w dodatku to wózek do miasta. Ja długo rozglądałam się za takim który tak jak ten będzie elegancki, lekki, solidny i w przyzwoitej cenie.
ODPOWIEDZ