jestem dzieckiem boga pokój to moja droga

Zbieramy pomysły i informacje odnośnie sklepów z meblami dziecięcymi, a także opinie o producentach. To dobre miejsce, by wymienić się meblami lub innymi rzeczami, z których Wasze dzieci już wyrosły.
Aurora-Mae

jestem dzieckiem boga pokój to moja droga

Post autor: Aurora-Mae »

Cześć wszystkim! :)

Jestem dzieckiem Boga i pokój jest moją drogą. Wiem, że wszystko, co robię, ma wpływ na moje życie i życie innych. Wiem, że wszystko, co robię, ma wpływ na moją przyszłość. Wiem, że wszystko, co robię, ma wpływ na moje otoczenie. Wiem, że wszystko, co robię, ma wpływ na moje relacje. Wiem, że wszystko, co robię, ma wpływ na moje szczęście. Wiem, że wszystko, co robię, ma wpływ na moje życie. Wiem, że pokój jest moją drogą. Wiem, że pokój jest moim celem. Wiem, że pokój jest moim przesłaniem. Wiem, że pokój jest moim sposobem na życie. Wiem, że pokój jest moim sposobem na osiągnięcie szczęścia. Wiem, że pokój jest moim sposobem na osiągnięcie sukcesu. Wiem, że pokój jest moim sposobem na osiągnięcie wszystkiego, czego pragnę. Wiem, że pokój jest moim sposobem na osiągnięcie wszystkiego, czego potrzebuję. Wiem, że pokój jest moim sposobem na osiągnięcie wszystkiego, czego pragnę. Wiem, że pokój jest moim sposobem na osiągnięcie wszystkiego, czego potrzebuję. Wiem, że pokój jest moim sposobem na osiągnięcie wszystkiego, czego pragnę. Wiem, że pokój jest moim sposobem na osiągnięcie wszystkiego, czego potrzebuję. Wiem, że pokój jest moim sposobem na osiągnięcie wszystkiego, czego pragnę. Wiem, że pokój