Dwoje dzieci w jednym pokoju..

Zbieramy pomysły i informacje odnośnie sklepów z meblami dziecięcymi, a także opinie o producentach. To dobre miejsce, by wymienić się meblami lub innymi rzeczami, z których Wasze dzieci już wyrosły.
Baśkax5

Dwoje dzieci w jednym pokoju..

Post autor: Baśkax5 »

Pytanie skierowane do mam, które mają dwójkę dzieci Syn 5 lat i córka 4 lata. Mieszkanie standart 3 pokoje, maluchy byłyby w jednym pokoju ok 12m. Ciekawi mnie jak to się sprawdza w życiu - czy to dobre rozwiązanie? Nie mam perspektyw na większe mieszkanie. Jak to jest u Was?
Marcyśka

Re: Dwoje dzieci w jednym pokoju..

Post autor: Marcyśka »

Jeśli masz dwójkę dzieci w podobnym wieku i do tego mały metraż w pokoju to może pomyśl o łóżku piętrowym. Moja przyjaciółka właśnie takie łóżko kupiła tu https://www.anpol-meble.pl/lozka-dzieciece-i-modziezowe . Łóżko jest bardzo solidne, wygodne, a na dodatek dzieci je uwielbiają.
Oluńka

Re: Dwoje dzieci w jednym pokoju..

Post autor: Oluńka »

Musisz to dobrze przemyśleć. Początkowo chciałem moim córkom zamówić takie łóżko. Żona znalazła takie https://www.york-meble.pl/lozka-pietrow ... adami.html łóżko piętrowe trzyosobowe z szufladą w różowym kolorze już gotowe. Muszę ci powiedzieć, że dziewczynki są zachwycone, a my sporo zaoszczędziliśmy. Meble od stolarza są bardzo drogie.
ODPOWIEDZ