Odśnieżanie

Awatar użytkownika
reksio
Posty: 33
Rejestracja: 30 cze 2019, 11:07

Odśnieżanie

Post autor: reksio »

Zakładam, że są tu właściciele prywatnych posesji? :) Teraz, gdy zbliża się zima, docenicie na pewno fakt posiadania odśnieżarki (polecam wybrać coś od marki: https://www.stiga.pl/sklep/odsniezanie ). Takie urządzenie na pewno ułatwi Wam życie i zobaczycie, jak szybko i przyjemnie usuniecie połacie śniegu. Kto szuka odśnieżarki? ;)
Awatar użytkownika
birdy79
Posty: 6
Rejestracja: 07 paź 2019, 15:18

Re: Odśnieżanie

Post autor: birdy79 »

Takie odśnieżarki są spoko ale trzeba mieć naprawdę sporą posesję żeby opłacało się uruchamiać ten sprzęt. U mnie to raczej łopata wystarcza jak do odśnieżenia jest tylko wjazd.
weronka151
Posty: 3
Rejestracja: 26 sty 2020, 15:09

Re: Odśnieżanie

Post autor: weronka151 »

Biorąc pod uwagę, że teraz mało gdzie jest śnieg... z pewnością wystarczy zwykła łopata, żeby poradzić sobie z ewentualnym śniegiem :)
Awatar użytkownika
bullet_a12
Posty: 19
Rejestracja: 20 wrz 2020, 13:47

Re: Odśnieżanie

Post autor: bullet_a12 »

Jakim sprzętem odśnieżacie? :)
łopata

Re: Odśnieżanie

Post autor: łopata »

Odśnieżam łopatą do śniegu https://zielonomi24.pl/lopata-do-sniegu ... olf-garten Bardzo skutecznie. Lekka a szeroka łopata WOLF Garten do śniegu
PawełŻ345

Re: Odśnieżanie

Post autor: PawełŻ345 »

Już niedługo powinniśmy pomyśleć o kompleksowej firmie od odśnieżania. Co roku zamawiam usługi odśnieżające zamawiam w firmie https://www.ogrodwejherowo.pl/oferta/odsniezanie. Firma oferuje kompleksowe usługi i zawsze są na czas i zawsze mamy odśnieżone na osiedlu już przed wyjazdem do pracy. Polecam zapoznać się z ofertą tej firmy bo oferują też pracę ogrodowe w tym przygotowanie terenu, pielęgnacja terenów zielonych oraz prace brukarskie https://www.ogrodwejherowo.pl/oferta/prace-brukarskie.
ODPOWIEDZ