Żwir na skalniaki

Rozmawiamy tu o pomysłach na aranżację ogrodu lub balkonu. Oprócz tego dzielimy się doświadczeniami z ogrodnictwa, pielęgnacji roślin, a także informacjami o akcesoriach ogrodniczych, sprzęcie, narzędziach, jak i małej architekturze!
Awatar użytkownika
Santi
Posty: 41
Rejestracja: 02 kwie 2019, 22:52

Żwir na skalniaki

Post autor: Santi »

Jeszcze nie tak dawno temu nie sądziłabym, że urządzanie własnego ogrodu będzie mi sprawiać tak wielką frajdę. A teraz - jest to moje największe hobby. W tym tygodniu przyjechał żwir z GeoFiler http://geofiler.pl/o-nas/ rozsypałam na skalniakach, wygląda pięknie. Jak przygotowujecie Wasze ogrody na jesień?
Pauliśśka

Re: Żwir na skalniaki

Post autor: Pauliśśka »

Chciałabym powiedzieć to samo! Zabrałam się za planowanie mojego nowego ogrodu z ogromną przyjemnością! Okazało się, że to nie jest takie proste, jak myślałam i dodatkowo pochłania ogrom czasu, którego zwyczajnie w świecie nie miałam. Ostatecznie zleciłam cały projekt firmie Lauda Ogrody http://laudaogrody.pl/ i powiem wam, że to była dobra decyzja. Teraz mam ogród, w którym mogę się relaksować po ciężkim dniu. Jest cudny i nie wymaga takiego dużego nakładu pracy. Sama bym go tak nie urządziła!
ODPOWIEDZ