Zarządca nieruchomości - Lublin

Rozmawiamy tu o pomysłach na aranżację ogrodu lub balkonu. Oprócz tego dzielimy się doświadczeniami z ogrodnictwa, pielęgnacji roślin, a także informacjami o akcesoriach ogrodniczych, sprzęcie, narzędziach, jak i małej architekturze!
dron
Posty: 71
Rejestracja: 24 sty 2019, 7:34

Zarządca nieruchomości - Lublin

Post autor: dron »

Szukam zarządcy nieruchomości do budynku w Lublinie. Zależy mi na terminowości oraz fachowości. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze?
Awatar użytkownika
p45
Posty: 46
Rejestracja: 05 mar 2019, 13:20

Re: Zarządca nieruchomości - Lublin

Post autor: p45 »

Opcji z tego zakresu jest całkiem dużo - jest więc z czego wybierać. Wspólnoty mieszkaniowe ale i zarządcy innych większych nieruchomości np z przeznaczeniem pod biura bardzo często są obsługiwane przez inne firmy zewnętrzne, specjalizujące się w prowadzeniu księgowości, utrzymaniem budynku pod względem technicznym, wizualnym, sprzątanie części wspólnych itd.
Proponuję sprawdzić jeszcze pod niniejszym linkiem: https://inwemer.pl/mikroregion-lubelski
Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.
Ostatnio zmieniony 08 lis 2019, 9:13 przez p45, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kostka9
Posty: 161
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:36

Re: Zarządca nieruchomości - Lublin

Post autor: kostka9 »

W sumie od tego jak działa zarządca nieruchomości zależy jak się nam będzie mieszkać. A taka prawda, że różnie można trafić. Ja co prawda w Warszawie mieszkam, ale mój zarządca Per modum rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Ten co był wcześniej to połowy tego nie robił co ten, problemy były. Dlatego został zmieniony i decyzja była jak najbardziej słuszna.
ODPOWIEDZ