Wywóz gruzu pobudowlanego - gdzie we Wrocławiu?

Rozmawiamy tu o pomysłach na aranżację ogrodu lub balkonu. Oprócz tego dzielimy się doświadczeniami z ogrodnictwa, pielęgnacji roślin, a także informacjami o akcesoriach ogrodniczych, sprzęcie, narzędziach, jak i małej architekturze!
Awatar użytkownika
mark
Posty: 73
Rejestracja: 27 sty 2019, 10:58

Wywóz gruzu pobudowlanego - gdzie we Wrocławiu?

Post autor: mark »

Gdzie we Wrocławiu można wywieźć gruz pobudowlany? Czyli zarówno elementy cegieł, elementy glazury, teraktory, płyt k-g i innych odpadów?
dron
Posty: 71
Rejestracja: 24 sty 2019, 7:34

Re: Wywóz gruzu pobudowlanego - gdzie we Wrocławiu?

Post autor: dron »

Zwykle odbywa się to na takiej zasadzie, że wynajmuje się kontener do którego wrzuca się te wszystkie odpady i tyle. Gdy kontener zostanie wypełniony, wówczas podjeżdża auto, zabiera i podstawia kolejny, pusty.
Koszt - zależy od lokalizacji oraz od wielkości kontenera.
Przykładowy cennik wywozu odpadów dostępny jest na stronie Eko Logis: http://eko-logis.com.pl/cennik-wywozu-odpadow/
Awatar użytkownika
Agi34
Posty: 76
Rejestracja: 18 gru 2018, 17:44

Re: Wywóz gruzu pobudowlanego - gdzie we Wrocławiu?

Post autor: Agi34 »

Myślę, że jakoś ci pomogę :-) Jakiś czas temu robiłem kapitalny remont mieszkania, gruzy, odpady, wszystko do wywiezienia. Mój serdeczny kolega polecił mi Eko-logis http://eko-logis.com.pl/wywoz-gruzu-wroclaw/ on z nimi na stałe współpracuje, bo ma firmę budowalną. Ja skorzystałem, nie narzekam, da się wynegocjować fajną cenę.
Awatar użytkownika
erlich0
Posty: 56
Rejestracja: 25 lut 2020, 11:14

Re: Wywóz gruzu pobudowlanego - gdzie we Wrocławiu?

Post autor: erlich0 »

Nie wiem, jak we Wrocławiu, ale w okolicach Warszawy można skorzystać z pomocy firmy, której ofertę znajdziecie na stronie https://www.klin.waw.pl/. Ta firma bardzo profesjonalnie zajmuje się wywozem i utylizacją odpadów budowlanych. Sam korzystałem z ich usług i byłem zadowolony.
ODPOWIEDZ