Stół do ogrodu - drewniany czy stalowy?

Rozmawiamy tu o pomysłach na aranżację ogrodu lub balkonu. Oprócz tego dzielimy się doświadczeniami z ogrodnictwa, pielęgnacji roślin, a także informacjami o akcesoriach ogrodniczych, sprzęcie, narzędziach, jak i małej architekturze!
Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 48
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:04

Stół do ogrodu - drewniany czy stalowy?

Post autor: Ramzes »

Stół do ogrodu - drewniany czy stalowy?
Szukam jakichś fajnych inspiracji :)
Awatar użytkownika
zaljarek
Posty: 14
Rejestracja: 18 lip 2019, 16:10
Lokalizacja: Dłużew

Re: Stół do ogrodu - drewniany czy stalowy?

Post autor: zaljarek »

Nowoczesne meble ogrodowe wykonane są z różnych materiałów. Na stronie https://doramdesign.pl/meble-ogrodowe/m ... owoczesne/ dostępne są meble zarówno drewniane, aluminiowe, jak i wykonane z technorattanu. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, zestawy meblowe do ogrodu są odporne na warunki atmosferyczne - np. ręcznie szyte poduszki pokryte są powłoką hydrofobową, która nie przepuszcza ani kropli wody.
Awatar użytkownika
Erejka
Posty: 82
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:19

Re: Stół do ogrodu - drewniany czy stalowy?

Post autor: Erejka »

Tu oczywiście kierujemy się trwałością materiału, ale też trzeba wziąć pod uwagę to, że meble ogrodowe muszą być ładne, ja przynajmniej z takiego założenia wychodzę, w sumie jak wszystko w moim domu. Dlatego też chce postawić na technorattan, ten podobno jest bardzo dobrym materiałem na meble ogrodowe. Można też pomyśleć o takich dodatkach jak np. sofa z baldachimem https://homegarden.com.pl/sofa-ogrodowa ... light-grey Gwarantuje ona wypoczynek na najwyższym poziomie:)
ODPOWIEDZ