Porady związane z sadownictwem

Rozmawiamy tu o pomysłach na aranżację ogrodu lub balkonu. Oprócz tego dzielimy się doświadczeniami z ogrodnictwa, pielęgnacji roślin, a także informacjami o akcesoriach ogrodniczych, sprzęcie, narzędziach, jak i małej architekturze!
Dażka

Porady związane z sadownictwem

Post autor: Dażka »

Chciałabym być bardziej na bieżąco jeśli chodzi o tematy związane z szeroko pojętym sadownictwem, różne porady, co się na rynku dzieje, tematy o uprawach. Najlepiej wszystko w jednym miejscu żeby było. Znacie takie portale godne polecenia? Z góry dziękuję.
Paweł05

Re: Porady związane z sadownictwem

Post autor: Paweł05 »

Dażka pisze: ↑25 paź 2021, 23:58 Chciałabym być bardziej na bieżąco jeśli chodzi o tematy związane z szeroko pojętym sadownictwem, różne porady, co się na rynku dzieje, tematy o uprawach. Najlepiej wszystko w jednym miejscu żeby było. Znacie takie portale godne polecenia? Z góry dziękuję.
Sam z chęcią bym się o takim czy o takich dowiedział. Porady owszem, można znaleźć w fachowych książkach, ale już takie bieżące informacje z branży to trudniej. Kiedyś to więcej chyba takich programów w tv było, teraz ja takich nie znajduję.
eluś

Re: Porady związane z sadownictwem

Post autor: eluś »

To, że warto być na bieżąco jest oczywistą kwestią, w każdej branży. Zwłaszcza jeśli ktoś czymś się trudni na co dzień. W temacie sadownictwa i upraw owoców, to potrzebne jest odpowiednie przygotowanie, wiedza teoretyczna żeby nasza praca nie poszła na marne. Odpowiadając jakie portale związane z sadownictwem są godne polecenia to ja na pierwszym miejscu wymieniłabym portal https://sadowniczeabc.pl/ , głównie ze względu na ilość i różnorodność poruszanych tematów.
ODPOWIEDZ