Kamień ogrodowy na mur

Rozmawiamy tu o pomysłach na aranżację ogrodu lub balkonu. Oprócz tego dzielimy się doświadczeniami z ogrodnictwa, pielęgnacji roślin, a także informacjami o akcesoriach ogrodniczych, sprzęcie, narzędziach, jak i małej architekturze!
Awatar użytkownika
zbigniew60
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2020, 16:19

Kamień ogrodowy na mur

Post autor: zbigniew60 »

Witam. Poszukuję sprawdzonych dostawców kamieni do stworzenia muru ogrodowego. Co myślicie o piaskowce.com? Macie jakieś doświadczenia z tą firmą?
Awatar użytkownika
Marek-97
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2020, 18:28

Re: Kamień ogrodowy na mur

Post autor: Marek-97 »

Bardzo polecam Kamieniarstwo Pawlik. Mają własną kopalnię, z której wydobywają piaskowce. Jestem pewny, że mur w ogrodzie stworzony z takich naturalnych piaskowców będzie się fantastycznie prezentował ;)
jordan2ó02

Re: Kamień ogrodowy na mur

Post autor: jordan2ó02 »

Wszelkie, kamienne produkty najlepiej zamawiać od doświadczonych kamieniarzy. Ja od dawna współpracuję z www.kamieniarstwo-richter.pl , zrealizowali dla nas sporo zleceń.
Awatar użytkownika
pati
Posty: 153
Rejestracja: 04 lip 2019, 14:59

Re: Kamień ogrodowy na mur

Post autor: pati »

Tego rodzaju wybory mam już za sobą. Cieszę się, że postawiłam na Jońca i ich ogrodzenie modułowe Roma Classic. Bloczki są betonowe i można je naprawdę dowolnie aranżować. Stawiać wyższą czy niższą podmurówkę, nawet cały mur jeśli zależy na całkowitym odgrodzeniu się od sąsiada. Z jednej strony domu mam właśnie całą ścianę zrobioną. Solidne, szybkie i proste w montażu, o nowoczesnym wyglądzie.
jksał

Re: Kamień ogrodowy na mur

Post autor: jksał »

My z kolei zamawialiśmy kamień murowy z oferty https://granit-kamal.pl/ a było to rewelacyjnym posunięciem. Otrzymana jakość sprawiła, iż ogrodzenie samo w sobie prezentuje się bardzo oryginalnie.
Awatar użytkownika
mela
Posty: 54
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:15

Re: Kamień ogrodowy na mur

Post autor: mela »

My mamy tylko podmurówkę mamy z kamieniem, ale to już wykonał producent PARBET z Grajewa https://parbet.pl/oferta/podmurowka-betonowa. Oni załatwili materiał i kompleksowo wykonali zlecenie. Dotrzymali ustalonych terminów, całość wyszła w korzystnej cenie, do zadania podeszli profesjonalnie, przyłożyli się do szczegółów, które zresztą omówili z nami wcześniej. Lepiej nie mogliśmy trafić, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Kamień ogrodowy na mur

Post autor: monka »

Przepięknie taki efekt wygląda, ale na pewno musi zostać w odpowiedni sposób wykonany

___
pościel dla dzieci
Awatar użytkownika
meleczko
Posty: 139
Rejestracja: 22 maja 2020, 22:54

Re: Kamień ogrodowy na mur

Post autor: meleczko »

Nam też zawsze podobały się kamienne ogrodzenia i na takie się zdecydowaliśmy, kupiliśmy kamień murowy mniejszy w kopalni we wsi Jenków w województwie dolnośląskim https://www.kopalnia-jenkow.pl/kamien-m ... iejszy.htm i fajnie nas to wyszło cenowo. Kamień murowy sprzedawany jest u nich luzem, ale mogą go zapakować do worków typu Big-Bag. Super wygląda, jesteśmy z ostatecznego efektu ogromie zadowoleni, ogrodzenie kamienne idealnie pasuje do naszego domu i ogrodu w rustykalnym stylu.
ginamó

Re: Kamień ogrodowy na mur

Post autor: ginamó »

Kamień ogrodowy na dobre zagościł i u nas. Pochodzący z oferty http://stonedesign.com.pl/ okazał się absolutnie udanym wyborem. Zależało nam na tym, aby taki kamień nadał nieco smaku i magicznego klimatu do ogrodu - po prostu miał się stać baśniowy - misja wykonana.
DarekĆ

Re: Kamień ogrodowy na mur

Post autor: DarekĆ »

Może warto skontaktować się z jakimś zakładem kamieniarskim jeżeli tak to polecam zapoznać się z oferta tego zakładu kamieniarskiego PROKAM https://prokam.pl/kontakt/ w Krakowie . Firm jako zakład kamieniarski oferuję nie tylko nagrobki ale również kamieniarstwo budowlane, renowację zabytków.
ginamó

Re: Kamień ogrodowy na mur

Post autor: ginamó »

Dobrze odezwać się do firmy zajmującej się kamieniarstwem budowlanym. Pod ogrody, realizacje wykonują także https://kamieniarstwo-olesnica.pl/kamie ... -budowlane do których zgłosiliśmy się ostatnio. Wykonali znakomitą robotę, dzięki czemu ogród zyskał dodatkowy smak i estetyke, pięknie to wygląda! Również i Wam zalecam zastanowić się nad tym.
kazikó

Re: Kamień ogrodowy na mur

Post autor: kazikó »

A masz chociaż na uwadze, skąd taki kamień zamówić? Ja w końcu zdecydowałem się na ofertę https://bankorbet.pl/oferta/kamien-ogrodowy.html , która okazała się całkowicie niezawodna pod tym względem. Ozdobne kamienie ogrodowe z resztą coraz częściej lądują na polskich przydomowych placach, przez co polecałbym zainteresować się tym aspektem. To dla mnie wybór nie lada idealny, w pelni warto swojej ceny. Zwroc uwage na to, co maja w swojej ofercie! Twoj dom i ogrod tylko na tym zyskaja.
ODPOWIEDZ