Jaki najlepiej wybrać grill na drewno?

Rozmawiamy tu o pomysłach na aranżację ogrodu lub balkonu. Oprócz tego dzielimy się doświadczeniami z ogrodnictwa, pielęgnacji roślin, a także informacjami o akcesoriach ogrodniczych, sprzęcie, narzędziach, jak i małej architekturze!
Awatar użytkownika
anianita
Posty: 99
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:22

Re: Jaki najlepiej wybrać grill na drewno?

Post autor: anianita »

Na drewno zdecydowanie nie... Nie myślałaś może o bardziej profesjonalnym grillu ogrodowym? My sobie w zeszłym miesiącu zainwestowaliśmy w grill gazowy ze sklepu internetowego https://polgrill.pl/ i już go testowaliśmy. Dania wyszły super, mega wygoda przygotowywania i nie ma takiego brudu dookoła jak w przypadku grilla na drewno czy węgiel. Teraz jeszcze chcemy sobie zamówić domową wędzarnię. Mamy teraz sporo czasu więc będziemy wędzić :)
Awatar użytkownika
kruger
Posty: 231
Rejestracja: 07 maja 2020, 12:23

Re: Jaki najlepiej wybrać grill na drewno?

Post autor: kruger »

Bardzo dobrą firmą, która zajmuje się wykonywaniem grillów na drewno jest http://www.drew-met.online/ Jeżeli chcecie mieć porządny i dobrze się prezentujący grill w ogrodzie to polecam wam zapoznać się z ich ofertą.
Awatar użytkownika
hyuk
Posty: 120
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:46

Re: Jaki najlepiej wybrać grill na drewno?

Post autor: hyuk »

Tez mieliśmy tradycyjnego grilla, ale mieliśmy też problem z sąsiadem, któremu przeszkadzał dym, więc przestawiliśmy się na lepszą opcję i kupiliśmy LotusGrill od Lotus Grill Polska https://lotusgrill.pl/grille/. Oni mają 4 wielkości grilli, my mamy największy. I teraz jak to działa, przede wszystkim grillowanie jest zdrowsze, bo z tym grillem nie ma w ogóle dymu, on jest ekologiczny, mimo, że jest na węgiel. Super nam się sprawuje, cenę też ma korzystną, nic tylko kupować, ja bardzo polecam.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Jaki najlepiej wybrać grill na drewno?

Post autor: monka »

Grill niestety też swoje kosztuje, dlatego ja raczej sprawdzam takie propozycje, jak grill gazowy używany . Chcemy sobie teraz taki kupić, aby bez żadnego problemu móc sobie grillować o każdej porze roku. Koniecznie rozejrzyjcie się za propozycją na różnych portalach.
Todoń

Re: Jaki najlepiej wybrać grill na drewno?

Post autor: Todoń »

Jeśli szukacie naprawdę dobrej jakości grilli gazowych które pozwolą Wam skutecznie i smacznie sobie pogrillować w wolnym dniu, czy wieczorkiem ze znajomymi to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Koler http://koler.pl dużo bardziej odpowiada mi taki niż ten klasyczny węglowy. Sam sprawiłem sobie Relish v1 :)
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Jaki najlepiej wybrać grill na drewno?

Post autor: Walkowa »

Ja w tym roku planuję kupić jakiś dobry grill elektryczny ogrodowy. Oglądałam już takie grille w sklepach i wydaje mi się, że są bardzo drogie. Ale na Pokato.pl widziałam też takie grille elektryczne używane. Jak sądzicie, czy zakup takiego używanego grilla to będzie dobre rozwiązanie?
asmę2

Re: Jaki najlepiej wybrać grill na drewno?

Post autor: asmę2 »

Na grilla najlepiej wybrać drewno pierwszej jakości. W przeciwnym wypadku nie dość, że będziemy mieli problem z rozpaleniem to i pojawi się problem z utrzymaniem odpowiedniego ognia. Dodatkowo będzie wiązało się to z kosztami, ponieważ gorszej jakości drewno będziem zużywać w szybszym tempie. Shoow.pl wejdź i sprawdź.
ODPOWIEDZ